Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem van a Fideszből. Mit...

Elegem van a Fideszből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira undorító amikor a hírekben hallom hogy milyen új baromságokat találtak ki, meg amikor ilyet mondanak hogy az új alkotmányt a magyar emberek szavazták meg, stb. És én meg nem tehetek ezek ellen semmit! Ez annyira idegesítő! Mit csináljak?
2011. okt. 9. 11:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

Ne hallgass híreket!

Fidesz

2011. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Sőt, inkább rögtön kettőt.

Csak kérdés, hogy akkor kire szavazzon az ember?

MSZP? Na ne...

Jobbik? Na ne...

LMP? Alapvetően ez is eléggé Na ne..., de még mindig a legkisebb rossz a jelenlegi négyből.


Ez a gáz, hogy tényleg _JÓ_ választás (vagyis olyan, ami nem csak "kisebbik rossz") még mindig nincs... :/

2011. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: ma 11:48: Ez előtt sem szavaztam rájuk.
2011. okt. 9. 11:52
 14/25 anonim ***** válasza:
55%

Neked is csak azt tudom ajánlani, ami ma megtettem már háromszor:


Alapíts egy pártot, és hajrá, mutasd meg, hogyan is kell ezt csinálni. Ha ennyire tudod, mit kéne, akkor gyanítom közérthetően is el tudod mondani, és meg tudod nyerni vele az embereket magadnak. A lehetőség előtted áll, nem csak milliókért lehet reklámozni magad, tegyél érte!

2011. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"gyanítom közérthetően is el tudod mondani"

"és meg tudod nyerni vele az embereket magadnak"


Csak az a baj, hogy legalábbis Mo.-n ez a kettő üti egymást. Láttál te már itt olyan pártot, amelyik a megválasztása után tényleg azt is csinálta VÉGIG, amit a kampányban ígért? Mert én még nem.

2011. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Jobbik? Na de...:)
2011. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Remélem nem provokátor vagy, hogy szeretnéd tudni, hogyan készülnek az ellenzékiek a kormány ellen?
2011. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Bárkire szavazol úgy is a zsidók döntenek a sorsunkról. FAIL
2011. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
Ne hogy azt hidd. Van Országos Antiszemita Párt is, ha rájuk szavazol kiirtják a zsidókat.
2011. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 cirmos62 ***** válasza:
100%
Nem sok mindent. Max. elmondhatod a véleményed különböző fórumokon, ami ha el is ér hozzájuk, jót röhögnek, legyintenek egyet és tovább csinálják, ahogy nekik tetszik. Nem tudom, komolyabb lázadást, forradalmat érdemes lenne-e kirobbantani, mert valószínűleg utána sem lenne jobb.
2011. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!