Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön szerint lesz olyan hogy a...

Ön szerint lesz olyan hogy a Jobbik fog kormányozni?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hány év múlva.A felmérés szerint a Fidesz gyengült, az MSZP maradt, a Jobbik és az LMP erősödik.Ha az emberek a Fideszben csalódnak akkor nem hinném hogy az MSZP-re fognak szavazni.AZ LMP amolyan vicc párt egyesek szerint.Ezért gondfolom hogy a Jobbik sokat fog még erősödni.Ezenkívül szerintem a következő választásokon is a Fidesz fog nyerni de nem lesz meg a 2/3-ad. és a Jobbik lesz a 2. befutó.
2011. okt. 3. 18:18
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorlatilag csak a hülyeségnek maradt társadalmi bázisa, úgyhogy még sokáig fog minket boldogítani a maszop/zsidesz kombó.
2011. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:28


Neked meg aztán hozzá kellett szólnod.Ha zavar ez a kérdés akkor ne válaszolj. Tehát a Te szavaiddal: A f@szom az ilyen emberekbe mint Te.

2011. okt. 4. 17:07
 33/59 anonim ***** válasza:
KEdves Ön, már nem kell sokat aludni.
2011. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
Fidesz kilőve, mert ugyanakkora tolvaj banda mint az Mszp. A Jobbikra elvileg ne szavazzon senki, mert rasszista (mekkora blődség...). LMP...az életben nem lesz meg a többségük. Na most akkor kire? Az nem válasz, hogy akkor szavazzunk a kisebbik rosszra. Ami egyszer sz*r, arra nem kell szavazni.
2011. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

"Na most akkor kire?"


Mondjuk senkire? De nem csak a 4 parlamenti párt létezik a világon. Tessék körbenézni, és a szimpatikus szervezetnek leadni az ajánlószelvényt.

2011. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
91%

Balsai úr elszólását biztosan nem hallottad: "...20 évre bebetonozzuk magunkat...".

Innentől kezdve Orbánt kirobbantani sem lehet.

Vona felhozhatja pártját a második helyre. A kormányba kerüléséhez "nyalni" kell Viktor felé. Viktor pedig szétzülleszti a Jobbikot és utána a maradékot beilleszti a pártjába. Nézd meg az MDF egyik alapítóját és a "véres szájú" tüntetést szervező szakszervezetest, mindkettő ott ül a Fideszben. Torgyán meg a süllyesztőbe jutott. Vonára is ez vár, ha bedől Viktornak.

2011. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
91%
Remélem hogy lesznek!
2011. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 hennike ***** válasza:
58%

1. Mivel más nem maradt, így igen...

2. Mivel a cigány kérdéssel más nem nagyon foglalkozik, így is igen.

Bár kérdés, ha ők nyernének, nem állnának-e be ők is a "tisztességes" politikusok soraiba...


Az a baj a jobbikkal, és szavazattok le nyugodtan, nem érdekel...

Hogy egy két szimpatizánsuk, jelöltjük begyepesedett, sötét agyú őstulok. Nagyon sokak közülük rasszisták is. Ami azért riasztó dolog. Szerintem nem az etnikum, bőrszín számít, hanem, hogy tisztességes ember vagy-e, vagy sem. Ha nem kötél a nyakadra.

Ha olyan stramp, őszinte igaz embere lennének a jelöltek, mint akit Gyöngyöspatán választottak (bocs, de a nevét nem tudom), bármikor szavaznék rájuk. De Morvai, Vona és a többi, akikre ha ránézek is félelem fog el, olyan gyűlölet sugárzik a keresztényi tekintetükből.... hát

2011. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
82%
Pfff, Vonának milyen gyűlölet sugárzik mijéből? Mondjuk Morvai sötét mint egy fekete lyuk. Ez a vélemény a részedről megint olyan volt, hogy hallottál valamit valaki szomszédjának unokabátyjától. Bőrszínre vonatkozó kijelentéseket még nem hallottam Vonától, de ha tudsz ilyenről, linkeld be.
2011. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 hennike ***** válasza:
100%

19: 46


A bőrszínt nem Vonának társítottam, ha rendesen elolvastad volna. Azt mondom, sok a szimpatizánsaik, képviselőik között a rasszista, ezért nem fognak sokan rájuk szavazni.


Ezt követte a Morvai, Vona megjegyzésem, teljesen függetlenül. Nem hallottam semmit, senkitől. Én ezt látom a szemében és kész. Kegyetlen embernek néz ki. (Nem mondom, hogy fizikálisan....) Ennyi.

2011. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!