Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennétek egy forradalomb...

Benne lennétek egy forradalomba a jelenlegi kormány ellen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Miből lett volna gyárad külföldi tőke nélkül? Nem két fillér elindítani egyet...
2011. okt. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%
Zárjuk le, nem tépem tovább feleslegesen a számat. Nem akarom neked leírni hogy mennyi pénzt ajánlottak fel csak azért ha eladom akkor ezt a technológiát, mert olyan összeg amit egy jól kereső ember egy élete során sem ér el. Te semmit nem látsz csak a külföldi tőkét, maradjunk is ennyiben. Szerinted hány ember gazdagodott meg abból hogy eladta a szabadalmát pénzes embereknek? Ezek szerint ők is csak szerencsések voltak? Lehetett volna az államtól is éppen hitelt felvenni, simán vissza fizettem volna, de így jobb volt. Ennyiből valóban szerencsés voltam, de abból a szempontból is hogy ilyen agyat kaptam a jó Istentől. Én itt befejeztem ezt a meddő vitát, jó éjszakát.
2011. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"ártatlan emberek autóit borogatták, gyujtogatták. "


MTV-s autókat, abból is csak egy-kettőt. Nem szeretném bagatellizálni, de nem szeretem a lelkizős, félinformációkon alapuló túlzásokat.

2011. okt. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én akár fegyvert is fognék ellenük, de még nincs itt az ideje.
2011. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"MTV-s autókat, abból is csak egy-kettőt."


És az MTV mit ártott nekik?


Egyébként nem akarok vitatkozni, de én valóban úgy hallottam, hogy az éppen ott levő kocsikon vandálkodtak és nem nézték, hogy az kié.

Amúgy a lényegen nem változtat, ez nem forradalom volt, hanem vandalizmus!

2011. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!