Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennétek egy forradalomb...

Benne lennétek egy forradalomba a jelenlegi kormány ellen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

Kolopele. A megszorítások azért kellenek,mert az egykulcsos adó 4-500 milliárd hiányt okoz a költségvetésben. Ezt elég nehéz megérteni annak,aki kénytelen kevesebb pénzből élni,és még abból is elvesz a kormány. Nem mindenki lehet feltaláló,mint te.

Az sem igaz,hogy mindenki kereshetne magának jobb munkát. Mit csináljon egy tűzoltó,ápolónő,vasutas, stb, főleg,ha már 40-50 éves.

Ha nincs pénze az országnak,akkor miért építenek 10 milliárdos stadiont Debrecenben? Ha erre van pénz,akkor bizony nem kellenének a megszorítások.

Vedd észre,hogy a Fidesznek NINCS gazdaságpolitikája,csak víziói,amit hetenként változtatnak.

2011. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Csak kár származna belöle. Mégha elis érnéd vele h a narancsok eltakarodjanak a következö banda se lenne sokkak jobb.
2011. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%

21:49nek: A harcnak csak akkor van értelme ha tudod h mindenki tűzbe menne érted vagy az országért. De amig elbutított emberek manipulált agyúak meg magukat megfélemlíteni hagyók nem tennék oda magukat, csak néznék, h te majd harcolsz az ő jólétükért is akkor nem!


Amugyis az erőszak kora lejárt, mert ugyis az győz akinél a pénz, jobb fegyverek, megszervezettség.


Olyan csellel, vagy társadalmilag összefogással egységes cselekvésben hiszek ami a bankok hatalmát nyírja ki. Vagy a rajtunk lévő politikusokat.


De a cselhez is jó besúgó rendszer kell amit mások nem fülelnek, le, ahoz meg sok pénz.


Meg bármit tennénk csak akkor sikeres, ha bátor emberek vannak a csapatban.

2011. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Benne lennétek egy forradalomba a jelenlegi kormány ellen?"


A kérdés értelmetlen. Nem lehet csak valami ellen forradalmat kirobbantani. A forradalom nemcsak valami ellen van, hanem valamiért is. Ha megdőlt a kormány, másnap is felkel a nap, az életnek mennie kell tovább. Ki legyen a miniszterelnök? Ja, Gyurcsány? Hány embert tudnál rábeszélni erre a forradalomra?


Még ha az országban nagy lenne az elégedetlenség, akkor sem lenne forradalmi hangulat, mert veled ellentétben, a legtöbb ember két lépésre is tud előre gondolkodni.

2011. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Kolopele, annyira kívánom neked, hogy éljél 48 ezer forintból és egy nap azon törd a fejed, hogy a számlákat fizeted-e be, vagy a gyerekeidnek adsz enni. Majd pedig jönne egy milliomos aki három évente új autót vesz és elkezdené neked magyarázni azt, amit most te itt csináltál.


Én nem szoktam senkinek se rosszat kívánni, de az ilyen embernek mint te, akiből teljességgel kiveszett az embertársai iránt érzett szolidaritás, na az ilyennek nem bánnám.


Az én családomban majdnem mindenki vállalkozó, mindenem megvan, mégis tudom, hogy sokaknak milyen nehéz. És nem a maguk hibájából. Ezt számodra miért olyan nehéz felfogni? Miért vagy ilyen önző, hogy csak magaddal bírsz törődni, a társadalom többi tagja akinek nem volt szerencséje (mint neked) meg dögöljön éhen?

2011. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Inkább a tudatlanság ellen egy forradalom?
2011. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
"a társadalom többi tagja akinek nem volt szerencséje" Azért ez már kissé röhejes, hogy még mindig itt tartasz hogy nekem szerencsém volt. Azt már látom, hogy neked csak ennyi esett le az egészből. Lelked rajta.
2011. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem csak szerencséd volt, viszont szerencse nélkül ma nem lenne gyárad, hanem te is egy gyárban dolgoznál szakemberként. Ne felejtsd el honnan jöttél.
2011. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:26" A szuperbruttó eltörlése és az adójóváírás megszüntetése az oka annak hogy bizonyos határ alatt csökkentek a bérek, amit kompenzált az hogy a családosoknál adókedvezményt vezettek be. Hogy ez senkinél ne jelenthessen csökkenést, felemelik a minimálbért 92 000 forintra, tehát önmagában az egykulcsos adó semmilyen kiesést, alacsonyabb fizetést nem eredményezett. Ezt az ellenzék szereti így beadni a kisembereknek, amit ők szépen be is vesznek. Ekkora utálat is csak azóta van a gazdagabb emberek felé, amióta ezt hangoztatják úton-útfélen. Pedig a legtöbb adót, legtöbb munkahelyeket mi biztosítjuk, ráadásul a segélyeket és a közmunkások bérét is a mi adónkból állják főleg, nem a minimálbéresekéből. Viszont ezt valahogy nem szeretik hangoztatni.

2011. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
"Ne felejtsd el honnan jöttél." Nem felejtem, Gondolkozóó. Csak arra kérlek, hogy te is értsd meg azt, hogy ma nem lenne ez a gyár, ha nekem nincs ez a világszintű technológiám, amit senki nem tudott megvalósítani eddig rajtam kívül. Amikor legalább tíz ország akar vegyesvállalatot létrehozni velem, és csak én rajtam múlik hogy kit választok, az nem pusztán szerencse kérdése. Tudod, akkor is gazdag ember lehettem volna ha csak eladom a technológiámat, ugye érted miről beszélek? Szóval nem dolgoznék egy gyárban munkásként, el kell hogy keserítselek.
2011. okt. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!