Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennétek egy forradalomb...

Benne lennétek egy forradalomba a jelenlegi kormány ellen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2011. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A kormány ellen biztos nem. A rendszer ellen már igen.
2011. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem. De nem azért, mert elégedett vagyok, hanem mert szerintem erőszakhoz csak akkor lehet folyamodni, amikor már engem is erőszakkal fenyegetnek.
2011. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
XD.. Hülye kérdés úgyis az emberek 90%-nak kivan a töke de nem fogják leírni mert akkor oda a meglepetés ereje.. :D
2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Azért remélem nem olyan forradalomra készülsz, mint az elmúlt időszakban volt, hogy kikiáltották, hogy most aztán hazafiak vagyunk és semmi más nem történt, mint hogy a csürhe banda vandálkodott és ártatlan emberek autóit borogatták, gyujtogatták.

Majd nyivákoltak hogy mert rájuk lőttek gumilövedékkel (mondjuk ez engem is zavart... én éleset használtam volna!)

2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Fegyveres forradalomban nem. Abban viszont igen,hogy eltűnjenek a süllyesztőben.

Mivel nincs olyan párt,aki válthatná őket,helyettük pártfüggetlen,gazdasághoz értő és minden magyar iránt elkötelezett szakértő kormány legyen. Aki nem csak a gazdagok érdekeit nézni,hanem az egész társadalomét.

2011. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Talán mást kellene megpróbálni a jobb élet reményében mint az állandó lázadozást. Nem tudom miért van az hogy amikor valakinek semmi sem jó, akkor mindjárt az adott kormánynak akar nekimenni. Tény hogy komoly megszorítások jönnek jövőre, az eddigiek maximum bevezetések voltak, de meg kellene érteni mindenkinek hogy másképp nem lehet felfelé jutni a szakadék közepéről. Tudom, hogy mindenkinek a saját életminősége a legfontosabb, de az ország érdekei fontosabbak, mert csak akkor javulhatnak a körülmények, ha az államháztartás kicsit helyre billen. A baloldali politika megbukott, ész nélkül osztogatni már felelőtlenség volna.
2011. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mivel a magyarországi társadalom nincs erre felkészülve, nem szabadítaná fel magát, csak új elnyomókat választana.
2011. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Remélem ezt nem olvassa 1 politikus se..

:P XD

Mert a végén azt hiszik mindenki félénk.

Nem megoldás az erőszak...Így igaz..

Atomot nekik! :P

2011. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Nem nem olyanra mert nem vagyok jobbikos :)
2011. okt. 2. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!