Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás. Botrány lesz?

Népszámlálás. Botrány lesz?

Figyelt kérdés

Szerintem 7926000-en vagyunk. Rengetegen mentek kulfoldre az elmult 15 ev alatt, akik vegleg leteplepedtek, es ezeknek a kivandorlasoknak semmi hivatalos nyoma nincs eddig. A születések száma is ezért csokken szerintem drasztikusan, mert külföldön szülnek - akik mar kimentek oda, így egyszeruen "nincs ember" itthon annyi, hogy a szokasos szulesi tempoval "teljesiteni" tudják a megszokott szaporulatot.

Szerintetek kozmetikazni fogjak a nepszamlalasi adatokat vagy megtudjuk az igazat?


2011. okt. 1. 19:49
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"" ezeknek a kivandorlasoknak semmi hivatalos nyoma nincs eddig"


de, van."


Pontosan mi?

Nem koteles itthon senki bejelenteni, ha kulfodre tavozott.

2011. okt. 1. 21:35
 22/40 anonim ***** válasza:
76%

ugyanmár, beszélsz hülyeséget. hogy élne már 40% külföldön? ha annyi lenne,akkor nem lenne munkanélküliség,mert minden emberre 3 állás jutna. Jártam 2gimnáziumba, szereztem 3 diplomát. az összes ismerőseimnek talán 2%-a él ma külföldön. Sokan akik még az egyetem után kimentek ,már hazajöttek,mert a kinti munkahelyekkel az önéletrajzukban olyan állásokat kaptak itthon,ahol többet keresnek mint kint.

De ha te azt akarod hinni,hogy 40% elment,és a statisztikában pedig csalnak,akkor egészségedre. Neked csak jó lenne,ha még egy páran elmennek,akkor talán te is fogsz majd munkát kapni

2011. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%

nagyon egyszerű kivonással kiszámolható aki elment

tavaly még adózott itthon,idén már nem. és munkanélkülire sem jelentkezett

2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintem 7926000-en vagyunk. "


Milyen módszerrel jutottál erre az eredményre?


"Rengetegen mentek kulfoldre az elmult 15 ev alatt"


Bizony, rengetegen. És legalább ennyien meg idejöttek ugyanekkor.


Amúgy mi az a "rengeteg"? Gombócból ebédre 20 is rengeteg, nemzetközi migrációban néhány % tíz év alatt nem rengeteg.


"ezeknek a kivandorlasoknak semmi hivatalos nyoma nincs eddig"


Minden évben készülnek becslések belföldön, és "hivatalos nyoma" nagyon is van külföldön. Mivel ha bejelentkezel egy londoni lakásban, arról tud a londoni illetékes hivatal. Ezek alapján lehet tudni, hogy kb. mekkora a nemzetközi migráció.


"A születések száma is ezért csokken szerintem drasztikusan, mert külföldön szülnek"


Szerinted lehet, a valóság viszont az, hogy nem a néhány % kivándorlás szerepe döntő itt, főleg, mivel nettó kivándorlás valószínűleg nincs is.


"Szerintetek kozmetikazni fogjak a nepszamlalasi adatokat vagy megtudjuk az igazat?"


Az alufóliasapkás paranoidok szerint kozmetikázni fogják, mások szerint nem.


A paranoidok a hasukra ütnek és kitalálják, hogy az ország lakossága márpedig 7 millió, és ebből 3 millió cigány, és aki nem így gondolja, az zsidóbérenc reptoid. Őket semmilyen adat nem fogja meggyőzni, mert ők a saját kis beteg világukba bezárva élnek.

2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
79%

20:24


"Ha nem tetszettek az adatok, akkor belepiszkáltak."


Megvolt a feljelentés Visszaélés közérdekű adattal (Btk. 177/B. §.) bűnügyben?

2011. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
70%

21:33


"Szemmel 40%-ot latok, mert a korosztalyom (30-40 évesek) 40%-a él (végleg) külföldön."


Az egész korosztályodat látod? Nagy szemed lehet.

2011. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:35


Igen, csak hát külföldön viszont lesz nyoma, mert egy nyamvadt lakásba mégiscsak be kell jelentkezni, nem is beszélve a munkahelyekről.


Te ott külföldön valami barlangban rejtőzködsz, hogy nehogy tudjanak rólad a hivatalok?

2011. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

"Azt meg mindenre mondhatod, hogy nem hiszed, hogy úgy van, de ez csak üres locsogás.


Érvelni kellene, meg megmondani a módszert, amivel a pontosabb adatokhoz eljutottál.


"

Mégis mi mellett?

Érvelnem kéne amellett, hogy van jogom megkerdezni az embereket, hogy szerintuk botrany lesz-e a nepszamlalas eredmenye?:D

Ez egy velemenykutato topic. Szerintetek bortanyt fog-e okozni az eredmeny, van nem?

Nincs benne allitas, ami mellett ervelni lehetne.

Az a valaszolok dolga, mert egy sajat allasfoglalas mellett mar lehet ervelni.

2011. okt. 1. 21:50
 29/40 A kérdező kommentje:

"Igen, csak hát külföldön viszont lesz nyoma, mert egy nyamvadt lakásba mégiscsak be kell jelentkezni, nem is beszélve a munkahelyekről. "


De az, hogy kinn be vagy jelentkezve egy lakasba, még nem szunteti meg az itthon bejelentett lakhelyedet. Erted?

A Hiradoban sokszor elmondjak, hogy ezekrol az emberekrol nincs adat. Az maganugyuk, hogy atmenetileg vagy vegleg tartozkodnak kint, vagy tobb lakhelyuk van a vilagban, a magyar hatosagoknak nincs, nem is lehet tudomasa rola, hogy ki milyen cellal van kint. Annyi is lenne a szabadsagjogoknak.

2011. okt. 1. 21:55
 30/40 anonim ***** válasza:
91%

"Az alufóliasapkás paranoidok szerint kozmetikázni fogják,"


ez nagyon jó, szétröhögtem magam.

2011. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!