Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás. Botrány lesz?

Népszámlálás. Botrány lesz?

Figyelt kérdés

Szerintem 7926000-en vagyunk. Rengetegen mentek kulfoldre az elmult 15 ev alatt, akik vegleg leteplepedtek, es ezeknek a kivandorlasoknak semmi hivatalos nyoma nincs eddig. A születések száma is ezért csokken szerintem drasztikusan, mert külföldön szülnek - akik mar kimentek oda, így egyszeruen "nincs ember" itthon annyi, hogy a szokasos szulesi tempoval "teljesiteni" tudják a megszokott szaporulatot.

Szerintetek kozmetikazni fogjak a nepszamlalasi adatokat vagy megtudjuk az igazat?


2011. okt. 1. 19:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%

Én tudom hogy kozmetikázzák az adatokat, mert volt egy ismerősöm, aki az előzőnél összesítő volt.

Ha nem tetszettek az adatok, akkor belepiszkáltak. Most is belepiszkálnak majd.

Amúgy aki bennevan az adatösszesítésben az titoktartást ír alá. Biztosan nem azért, mert nincsen sumákolás.

Valamennyire belenyúlnak. A valós adatokat csak az illetékesek látják majd.

2011. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
És miért lenne a te "ex has" számod pontosabb, mint a születések/halálozások alapján számított összeg, vagy a bejelentett lakhelyek alapján számított szám? 2 millióan nem mentek még el - az Magyarország 1/5-e, és azt azért szemmel is láthatnád.
2011. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
93%
Helmet: és miért piszkáltak bele? Csak azért mert nem tetszettek nekik az adatok?
2011. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
74%
"Te, Józsi, ezek a pirézek elárasztanak minket... nehogymá több piréz éljen itt, mint némöt! töröljük mán ki őket a nyílvántartásbó!"
2011. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg 7927862-en vagyunk. Úgyhogy tévedsz.
2011. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
90%

ennek a kérdésnek semmi értelme

" ezeknek a kivandorlasoknak semmi hivatalos nyoma nincs eddig"


de, van.


"A születések száma is ezért csokken szerintem drasztikusan"


nem, a születések száma már évtizedek óta csökken vagy stagnál, ennek nem sok köze van a migrációhoz.

2011. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
81%

"Gondolkozóó válasza:


Egyértelmű, hogy kozmetikázni fogják."


Miért kell mindenben összeesküvést látni?


Ezért vagy Gondolokozóóó, mert minden hülyeséget elhiszel?

2011. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
67%
Helmet, már írtam neked, hogy fölöslegesen írogatod be, mert én nem "hallottam", hanem "csináltam" és semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
2011. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
67%

"Amúgy aki bennevan az adatösszesítésben az titoktartást ír alá. Biztosan nem azért, mert nincsen sumákolás. "


Azért írja alá, mert nem szivárogtathatja ki.

Azt hiszem ez elég egyértelmű, szerinted az orvosok miértn m adnak ki külsősnek infókat?

Továbbá aki tudni akar rólunk valamit, az úgyis megtudja (állam, kormány, titkosszolgálat stb.)


Fölösleges összeesküvés-elméleteket gyártani.

2011. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

" 2 millióan nem mentek még el - az Magyarország 1/5-e, és azt azért szemmel is láthatnád."


Szemmel 40%-ot latok, mert a korosztalyom (30-40 évesek) 40%-a él (végleg) külföldön. Az osztalytalalkozot mar 10 evvel ezelott is alig birtuk osszeszervezni, 50-60% él az osztalybol külföldön, sokan vannak, akik nem tudtak hazajonni a talalkozora.

2011. okt. 1. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!