Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ami biztosa...

Miért van az, hogy ami biztosan magyar, az "osztódik"?

Figyelt kérdés

Osztódott a Magyar Gárda, a Vitézi Rend, a Magyarok Szövetsége, a MIÉP... a Huszárszövetség, a Kisgazda Párt, stb...


Miyen érdekes, hogy például az SZDSZ az soha nem "osztódott", igaz nem is volt soha magyar.


Miért osztódik, ha úgyttetszik miért osztható meg, darabolható szét összefogás helyett a nemzeti közösség? Miközben "más" közöségek példásan összetartóak.


2011. szept. 25. 19:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
29%

"Miyen érdekes, hogy például az SZDSZ az soha nem "osztódott", igaz nem is volt soha magyar"


De magyar volt.

Ezt az antiszemita részedet viszont nem szeretem.


Egyébként ők is szakadtak, csak onnan emberek szakadtak ki és nem a párt, de aztán úgyis mentek a szemétdombra, ahová valók!


Kár, hogy a szociálisan érzékenyebb SZDSZ-sek távoztak, vagy kirúgták őket és eluralkodott a menedzser kapitalista szemléletmód, aminek hatására még olyan egyébként sztem tökértelmes emberek is mint te elhiszi, hogy a liberalizmus csak rossz lehet.

2011. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
51%

"Az SZDSZ mindig a "kinemondkik" érdekeit szolgálta, soha nem a nemzeti érdeket."


Bizonyítsd :)

nem érted. az SZDSZ soha nem is volt nemzeti, egyszerűen ők nem nemzetben gondolkodtak, hanem egyénekben, amit persze túlzásba vittek a Kóka féle mocskok is!

2011. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:27


Ennyi ésszel többé ne írj ide! :)

2011. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:38


Ezzel mélyen egyetértek.

2011. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:49


ott a pont.

2011. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

22:45

Barátom, te nem érted az iróniát. Szövegértelmezési problémáid lehetnek.

Éppen azon merengtem el, hogy milyen különös, hogy magyarországon arányaiban kevesebb zsidó van, mint például Dániában, Svédországban, vagy Belgiumban, ahol komplett zsidó "negyedek" vannak, és ott mégsem tesznek semmit tönkre, csak itt nálunk, ahol arányaiban kevesebben vannak.

Szerintem ilyen az, amikor ott is antiszemitizmust látsz, ahol nincsen, bár mint említettem nem vagyok a zsidó (mármint a zsidó vallás) "rajongója".

Gondolom ez az "ellentmondás" zavart meg téged...

2011. szept. 25. 23:59
 27/38 anonim ***** válasza:

23:59


Persze.


[link]


(Tudom, nem hiteles.)

2011. szept. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Miért osztódik, ha úgyttetszik miért osztható meg, darabolható szét összefogás helyett a nemzeti közösség? Miközben "más" közöségek példásan összetartóak."


Azert sajnos, mert az emberek nagyon tudatlanok,es nagyon konnyen befolyasolhato'ak.Nem a realitast nezik es a tenyeket,nem nezik az ok-okozatokat es azok kovetkezmenyeit,hanem amit a median keresztul,kocsmaban baratok szajabol hallanak.A politikai partok erre alapoznak.Az emberek tudatlansagara es befolyasolhatosagara!Odavetnek eled egy gumicsontot es azt mondjak:-Nesze neked ezt ragd!Evvel elbibelo"dsz egy darabig,addig sem foglalkozol a valos problemakkal.A teged erinto" problemakkal!Ne foglalkoztasson hogy munkanelkuli vagy,ha van is munkad nem elsz meg belo"le stb.,stb.

Tehat addig,amig mi hulyek c.-kkal,zs.-kkal,osszeeskuveselmeletekkel foglalkozunk,addig o"k ott fent franko tovenyeket modositanak,megszavaznak maguknak ezt-azt,de mi ezeket nem vesszuk eszre (es addig sem oket tamadjuk)hanem egymast tepjuk szet!

2011. szept. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

"Miért, csak az lehet magyar, aki keresztény? Magyar zsidók nincsenek?"


Nincsenek. A magyar pogány nép volt, Szent István térítette át a kereszténységre. Zsidó egy sincs köztük.

2011. szept. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor tehát magyar Nobel-díjasok sincsenek? Mert hát a többségük magyar zsidó volt. De ha nincs magyar zsidó, akkor ők sem magyarok. Sőt, akkor az első magyar olimpikon se magyar?


Szóval ne legyünk büszkék Hajós Alfrédra? Mert nincs olyan magyar zsidó?"



Fején találtad a szöget. Ezek egyike sem magyar. A zsidóság eleve kizárja a magyarságot. Nincs olyan, hogy magyar zsidó, magyar cigány, magyar román, magyar orosz, valaki vagy magyar vagy orosz.

2011. szept. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!