Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik router menüje magyar...

Melyik router menüje magyar nyelvű, illetve melyikhez adnak biztosan legalább egy magyar nyelvű kézikönyvet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Wifi-s router, de olyat szeretnék amelyiknek vagy teljesen magyar a menüje, vagy legalább adnak hozzá magyar nyelvű kézikönyvet.

Tud valaki egy márkát ajánlani? (ASUS, TP-Link, D-link, stb..) Valami max 5000 Ft-ig kellene nekem valami.

Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 5. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Kimaradt egy t betű, routert. Meg az utolsó mondatom is értelmetlenre sikerült, bocsi. Szóval 5000 Ft környékén szeretnék Wlan routert vásárolni.

Üdv.!

2010. máj. 5. 15:03
 2/4 anonim ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak ,nincs a kaphatók között egy normális router sem .Egyik bonyibb mint a másik,ráadásul még logikátlanok is ,beállítani őket borzalmas és nehézkes.Nekünk 4 különböző típus is van de egyik sem egyszerű.Szerintem teljesen mindegy melyiket veszed meg a sok vacak közül,de valószínűleg meggyűlölöd még a tervezőjét is .Sajnos.
2010. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dejó:) Nekem egy van csak az modem router. Angol nyelvű T-mobile-os, annak viszonylag olyan a menüje hogy amit kellett azt be tudtam állítani, csak most kéne egy wifi-s csak router is. Belkin-ben gondolkozom. (max 4-5 ezer Ft-ig)
2010. máj. 6. 11:47
 4/4 anonim válasza:

asus routerek között található egyre több magxarnyelvű

pl:ASUS RT-N18U 600MBPS WIRELESS ROUTER,

ASUS RT-N12PLUS 300MBPS WIRELESS ROUTER,

ASUS RT-AC56U Router

ASUS RT-AC51U Router, nos ezeket találta az olvasói vélemények alapján magyar nyelvűnek.

2016. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!