Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden második lakás ki van...

Minden második lakás ki van adva albérletbe " szivességből"! Ez adó csalás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 18:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a tesód!

Ha jól értem "tulajdonos" vagy.

Ha valaki nem fizet, ki lehet rakni.

Nehogy már a főbérlőt sajnáljam, mikor a végén mégis csak ő jár jól...

2011. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

ja, marha jól járok.

kiadom 35+rizsiért a pecót.

b@romarcú megjön, az udvart is használja, kauciót nem akar fizetni, első hónapban fizet.

második hónapban "még nem érkezett meg a számlájára a fizetés".

hiába járok a nyakára, nincs pénz.

persze a számlák azok jönnek az én nevemre, meg a gáz is fogy, a víz is fogy, stb.

kirakni nem tudom, merthát egy hajléktalant nem lehet csak úgy kirakni a mai világban, neki jogai vannak. fizetni, ezt nem. fenyegetőzik, hogy elvágja a torkomat, ha be merek menni az udvarra. meg még fizessek utána adót is mi? 200-250 ezret meg otthagyott nekem tartozást. egy rohadt fillért nem láttam belőle. te nekem ne dumálj, mert nem egyedi eset volt. tisztában kellene egy kicsit lenni a joggal is, mielőtt a másikat kritizálod. pont az, aki a 35-öt nem fizeti kid kifizetné a 70-et, mert adózok belőle mi?! nesze neked adózás. hogyan hajtod be rajta, ha ennyire okos vagy?! 200-at buktam adó nélkül, mi lett volna, ha dóztam volna belőle?!



ilyen sz@revők az emberek. te meg adóról pofázol nekem.

2011. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Hát b+ ha kkora tapló vagy, ne nagyon várd, hogy készségesek lesznek veled...


Képzelem milyen főbérlő lehetsz..


"merthát egy hajléktalant"


nem vagy tisztában a hajléktalanság fogalmával...


tapló!

2011. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

amúgy össze-vissza dobálózol a számokkal...

Honnan a f@szból veszed, hogy a duplájára kell emelni a bérleti díjat?


Mielőtt számon kéred rajtam a jogot, talán tájékozódj egy kicsit. Nyugaton ez egész máshogy működik. Hozzáteszem, ott működik...


ja és nem kötelező kiadni a lakást...

Az udvart meg hadd használja, ha fizetett érte...

2011. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Na látod, a be nem fizetett adóból telik N db. háromajtós szekrényre, akik segítenek neked kilakoltatni.
2011. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35.000 forint adójàból, aminek az adòalapját se fizetik ki. Biztos én vagyok a taplò, mert nem kapom meg a lakhatásért járò díjat, meg a taplòságom miatt hagytak ott nekem kétszáz fölötti közüzemi tartozást. izen. ez után tényleg tapló lettem velük... a másik pofàzò meg számoljon a 35nek az adòjàból hány behajtót bérelt volna.



más f**zàval könnyű verni a csalànt.

2011. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
és ilyeneknek van kiadó lakása...
2011. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!