Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még milyen termékeket lehetne...

Még milyen termékeket lehetne bevonni a chipsadóba?

Figyelt kérdés

Állítólag tervezik a termékkör bővítését. Ötleteket, javaslatokat várok.


[link]


2011. szept. 22. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
ilyen erővel emeljenek ÁFÁT---egyszerűbb lenne a könyvelés...az meg, hogy ez rossz a gazdaságnak és még éhen is halunk eddig sem érdekelt senkit
2011. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Anyád lehetne bevonni, te rohatt orbánjúgend!
2011. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
annyira erős itt a korrupció, hogy az nem igaz... Ezek a politikusok még több pénzt akarnak. Gyerekkorukban ők is rohadt szegények voltak... és most nézzétek meg őket...!
2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Talán eddig a chipsadó volt a legkisseb hülyeségük, nyomorgatásuk, persze számomra egyértelmű, hogy a cél itt sem a magyarok megvédése az egészségtelen ételektől. Ha már annyira kiakarják bővítani akkor rakják bele a tescos 100forintos kenyeret, a tejet, az 50 forintos ásványvizet és akkor a szegény ember boldog és gazdag lesz!
2011. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Az első ötletem a széklet lenne. Büdös is, fertőző is, ráadásul mindenféle engedély és szakképesítés nélkül termeli FEKETÉN!!! szinte mindenki!
2011. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

"ilyen erővel emeljenek ÁFÁT"


Az is lesz.

2011. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

"szinte mindenki!"


Ismersz olyat aki nem?

2011. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem ismerek, de nem tudom bizonyítani, hogy mindenki. Nem tudom, mi van például a kómában fekvőkkel, vagy akiket infúzión keresztül táplálnak, tehát szilárd táplálékot nem fogyasztanak.
2011. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
21.38: Végre egy kézzel fogható javaslat! Remélem, fentről is figyelnek.
2011. szept. 22. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

"Nem ismerek, de nem tudom bizonyítani, hogy mindenki. Nem tudom, mi van például a kómában fekvőkkel, vagy akiket infúzión keresztül táplálnak, tehát szilárd táplálékot nem fogyasztanak."


És azok szerinted nem sz*rnak? Beadják a táplálékot, de abból is lesz végtermék.

2011. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!