Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért nincs...

Szerintetek miért nincs valódi szólás-írásszabadság?

Figyelt kérdés
Ha valami érdekes doldot felvetek, kérdést kiírok valaki barom letörli, sőt felszólít, hogy ilyet már ne tegyek! Nem vagyok párttag, nincs is szándékomban, csak néha vagy mindig kritizálok! Aztán ha kizárnak, na bumm attól még nem szarom össze magamat! Kedves moderátor!
2011. szept. 22. 19:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Egy weboldal szabályainak betartása, illetve a te esetedben úgy néz ki, hogy be NEM tartása miért magyar politika? Van külön GYIK-szekció...
2011. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elgondolkodtam a válaszokon!
2011. szept. 22. 20:14
 13/25 anonim ***** válasza:
Hűha, nekem már kb fél éve itt porosodik a gépemen az Amnesia, nem merem továbbvinni, pedig horrorokon nőttem fel :D Túlságosan beleélem magam. Bocsi az offért :D
2011. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező: amilyen buta és trágár módon írsz, nem is csodálom, hogy törlik a kérdéseidet.
2011. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%

Nincsen szólás-írásszabadság, és még szerencse is, emrt elképzelhetetlen volna egy olyan társadalom, ahol bárhol bármit lehetne mondani. Képzeld el pl. azt a helyzetet, hogy egy 3 éves gyerekhez odamegyek, és hangosan mondogatom: "b*zi Orbán, b*zi Orbán!". Ja, én csak a politkai véleményemet fejtettem ki! De akkor sem lehet. És sok ilyen példa van.


Az oldal üzemeltetője meg valóban azt csinál az oldalon, amit akar.

2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
Mert Fidesz kormány van.
2011. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%

"A szólás(írás) szabadság nem azt jelenit hogy bármit mondhatunk. Vannak bizonyos határok. "


Hát már dehogynem azt jelenti te vadmarha!

Ha vannak bizonyos határok akkor az már nem szabadság.

2011. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Ami azt illeti, a nőknek én is megtiltanám a politizálást. Nagyon rosszul áll nekik. Kb. mint a sörivás.
2011. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15%
56% - téged senki sem kérdezett. Menj inkább vissza a kezelőbe, mert keresnek az ápolók.
2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

"Hát már dehogynem azt jelenti te vadmarha!

Ha vannak bizonyos határok akkor az már nem szabadság."


Te vadmarha, akkor közlöm veled, hogy soha a büdös életbe nem lesz szabadság, ha te ez alatt azt érted, hogy bármit megtehetsz. A szabadság kb azt jelenti, hogy bármit tehetsz amivel nem ártasz másnak. (Eléggé konyhanyelven lett megfogalmazva, de kb ez.)

2011. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!