Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi visz rá egy több, mint 8...

Mi visz rá egy több, mint 8 általánost végzett magyar fiatalt, hogy LMP-s legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:10
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

"Van egyáltalán szabadelvűség? Nem hinném.."


van.


A gyerekedet beírathatod egyházi iskolába is, ott majd lesz konzervativizmusé s megvédi majd a csúnya liberalizmustól


Lásd: pedofil egyház személyek listája....

2011. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

"Vagy a szabadságával együtt az életét bármelyik pillanatban elveheti valaki ezer Forintért, aki azért továbbra is dúskál a nagy szabadságában?

"


Tudsz olyan országot mondani, ahol nincs bűnözés?

Egyébként meg hol az a baj, hogy nincs elég cigány a börtönben, hol az a baj, hogy túl sok van a börtönben...

2011. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Ja és igen, inkább élek egy olyan világban, ahol van bűnözés, mint egy olyan világban, ahol akkor leszek bűnös, ha nem ugyanazt csinálom, mint amit a Párt mond!
2011. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

"Gondolom Jobbikos vagy, na ott találsz doktoranduszhallgatót és 8 általánost végzettet is.

Az LMP-ben legalább nincsenek prolik."


Nem tudom, de természetesen nem szégyen, ha valaki "proli".

2011. szept. 18. 16:55
 25/50 A kérdező kommentje:

"A gyerekedet beírathatod egyházi iskolába is, ott majd lesz konzervativizmusé s megvédi majd a csúnya liberalizmustól"


Szabadságom korlátozása, ha nem abba az iskolába íratom be, amelyik mondjuk a legközelebb van.


Pedofilok nem csak az egyházi személyek körében vannak, ha így lenne, könnyebb lenne ellenük tenni.

2011. szept. 18. 16:57
 26/50 A kérdező kommentje:

"Ja és igen, inkább élek egy olyan világban, ahol van bűnözés, mint egy olyan világban, ahol akkor leszek bűnös, ha nem ugyanazt csinálom, mint amit a Párt mond!"


Én meg nem. Megint korlátozva lett a szabadságom!

2011. szept. 18. 16:58
 27/50 anonim ***** válasza:

"de természetesen nem szégyen, ha valaki "proli"."


akkor módosítom lumpen prolira.

felteszem tudod mi a különbség.

ja és igen, egy kicsit már unalmas, hogy 40 évig lumpenek irányították az országot (szocializmus)

2011. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

"Szabadságom korlátozása, ha nem abba az iskolába íratom be, amelyik mondjuk a legközelebb van. "


Ez infrastruktúra kérdése.


van egy olyan érzésem, hogy halvány fingod sincs a szabadelvűség, szabadság és a "szabadosság" (ami tényleg lehet káros) fogalmakról...

2011. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

"Én meg nem. Megint korlátozva lett a szabadságom!

"

Mivel?

ha erre ez a reakciód, akkor azt hiszem nem érdemes tovább tárgyalni, mert alapvető fogalmaknak nem ismered a jelentését.

2011. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

"Tudsz olyan országot mondani, ahol nincs bűnözés?

Egyébként meg hol az a baj, hogy nincs elég cigány a börtönben, hol az a baj, hogy túl sok van a börtönben..."


Olyat nem írtam, mivel nincs olyan ország, és nem is lesz, olyan viszont lehetne Magyarország, ahol a bűnözőket, ha tetten érik, igenis keményen büntetik.

A börtönökben pedig az a gond, hogy igazából nem kellően kemények, szigorúak, így természetesen a börtönben lévők eltartása is jóval többe kerül az polgároknak, mint amúgy kellene. Dolgozzanak, de keményen, azok is, akik börtönben vannak, és ne kicsi munkákat, hanem keményeket, és abból a pénzből éljenek odabent. Amennyit megkeres, annyi eszik. A kinti életben is így van elvileg...

Azt sem írtam, hogy "nincs elég cigány"... Sok van, nem ártatlanul, ahogy magyarok is vannak. Nem azon van a hangsúly, hogy a bűnös magyar vagy cigány, hanem azon, ha elkövette a bűnt, bűnhődjön. Tudod, nekem mindegy, hogy a gyerekemet Kolompár Hozé vagy Magyar Hunor verte meg, ha megverte.

2011. szept. 18. 17:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!