Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi visz rá egy több, mint 8...

Mi visz rá egy több, mint 8 általánost végzett magyar fiatalt, hogy LMP-s legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
19%
fasza kérdés, amugy a jobbikban vannak ilyene (Zagyva)
2011. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Zagyva jobbikos, a kérdés az LMP-vel szimpatizáló fiatalokról szól, tehát a válaszod abszolút nem hasznos. Ráadásul ott van, hogy TÖBB, MINT 8 ÁLTALÁNOST VÉGZETT fiatalt, tehát pl. egyetemistákat... Tanulj értelmezni, kérlek!
2011. szept. 18. 14:14
 3/50 anonim ***** válasza:
29%

Talán az, hogy a magasabban iskolázottak között sok liberális érzelmű, zöld gondolkodású, környezettudatos, békés és toleráns fiatal van. Tapasztalatból beszélek, egyébként nem vagyok LMP-s.


A fenti kérdést egyébként én magamnak elsősorban a gyilkos eszméket hirdető, fajgyűlölő pártok vonatkozásában szoktam feltenni...

2011. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
57%
kérdező, ezt majd megérted, ha te is elvégezted a 8 általánost :D
2011. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Zöld gondolkodású, környezettudatos? Mert csak az LMP az? :D Bár a "zöld gondolkodásúba" bele lehet gondolni - és nem csak gondolni - olyat, ami rájuk lehet jellemző valóban...

A toleránssal pedig nemigen tudok egyetérteni, nyilatkozataikból nem az jön le, hogy toleráns, békés párt lenne.

2011. szept. 18. 14:41
 6/50 A kérdező kommentje:
Cyndel, lehet... :DDD
2011. szept. 18. 14:42
 7/50 A kérdező kommentje:

"A fenti kérdést egyébként én magamnak elsősorban a gyilkos eszméket hirdető, fajgyűlölő pártok vonatkozásában szoktam feltenni..."


Ha lesz olyan párt Magyarországon, ami bekerül a Parlamentbe és ilyen eszeméket hirdet, azonnal felteszem a kérdést, de jelenleg nem aktuális. Milyen kis előregondoló vagy. :)

2011. szept. 18. 14:43
 8/50 anonim ***** válasza:
39%

"Ha lesz olyan párt Magyarországon, ami bekerül a Parlamentbe és ilyen eszeméket hirdet, azonnal felteszem a kérdést, de jelenleg nem aktuális. Milyen kis előregondoló vagy. :)"


Csak bele kell olvasgatni ezen oldalon pár hozzászólásba, és látszik, hogy az igény(szint) megvan rá. Egyébként van parlamenti képviseletük is...

2011. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

én környezettudatos vagyok, de jobbikos, sőt már megvan a 8 általános is(ami fura, hogy 8 év alatt)

kérdező, szerintem nem függ a végzettség a politikai hovatartozástól

2011. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Pár szimpatizáns véleményével ne próbálj meggyőzni senkit. A Jobbik szimpatizánsai között vannak hooliganok, olyanok, akik valóban nagyon nem szeretik a cigányokat, kollektívan elítélik az összeset, de ha kicsit benézel a többi párt bázisába, az MSZP tele van olyanokkal, akik össze-vissza cigányoznak ugyanúgy, ha Orbán Viktor előkerül, csak "cigánykirálynak" szólítják, a Fidesznél is megvan ugyanez, csak nyilván nem a vezetőjüket szidják, de ugyanúgy cigányoznak, zsidóznak jobbra-balra, az LMP pedig nagyon sok az, aki alap nélkül nácizik mindenkit, aki cikizi az olyanokat, akiknek nem jó szórakozás mondjuk egy Sziget-fesztivál, mert az már begyöpösödött barom...
2011. szept. 18. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!