Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi visz rá egy több, mint 8...

Mi visz rá egy több, mint 8 általánost végzett magyar fiatalt, hogy LMP-s legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:10
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
És tudod, nem mindegy, hogy valaki kimondja, hogy cigány, mert önmagukat is így hívják, sőt mindig cigánynak hívják őket és mondj azt a fogalmat, hogy cigánybűnönözés, erre megoldási javaslatokat kínál, vagy a hattttalmas demokráció, tolerancia, békés együttélés, jajdejómindensemmibaj álcája mögé bújva lapít, de közben cigány viccekkel szórakoztatja a hozzá hasonlókat, a köreibe cigány embert soha be nem engedne, hacsak az nem valami milliomos ember a közéletből.
2011. szept. 18. 15:02
 12/50 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Egyszerűen az, hogy nincs más választásuk. Mégis, szerinted egy szabadságra vágyó művelt fiatal, mik közül választhat?

Szabadságot korlátozó konzervatív jobboldalt, (a szebb jövőért...) vagy mindent elcsesző korrupcióval átitatott maszopot, vagy egy új pártot, akinek a vezetője a TASZ-al kitartóan küzd a szabadságjogokért már évek óta?


Egyik lehetőség rosszabb mint a másik, s mivel szabadságra vágynak, sokan ezt fogják támogatni.

2011. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Mivel korlátozza a szabadságot?

Ha én a gyerekemet konzervatív módon szeretném majd nevelni, mert engem és a páromat is úgy neveltek, és úgy érezzük, hogy ez jó, akkor nem lesz rá lehetőségem, ha az egyik nagy hatással bíró közösség, az iskola ömleszti rá a liberalizmus negatív hozadékait (látod, odaírtam, hogy negatív, mert tudom, van pozitív is). Szabad leszek? Hogy megfordítsam a dolgot... Ha te liberálisan akarod nevelni a gyerekedet, mert téged és a párodat is úgy neveltek, és úgy gondolják, hogy ez jó, akkor nem lesz rá lehetőséged, mert az egyik legnagyobb hatással bíró közösségben, az iskolában azt mondják neki, hogy ez rossz. Szabad leszel?


Van egyáltalán szabadelvűség? Nem hinném...

2011. szept. 18. 15:22
 15/50 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem Jobbikot akartál írni LMP helyett.
2011. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
És a szabadságra vágyó művelt fiatal megkapja a szabadságát, ha nem korlátozzák radiális módon a bűnöző egyének szabadságát, ha a bűnt nem követi méltó bűnhődés? Vagy a szabadságával együtt az életét bármelyik pillanatban elveheti valaki ezer Forintért, aki azért továbbra is dúskál a nagy szabadságában?
2011. szept. 18. 15:25
 17/50 A kérdező kommentje:
rejehw, látod, most a "szerinted" nem az igazság.
2011. szept. 18. 15:25
 18/50 Dick Esmen ***** válasza:
Ezt én se értem.Én,a magam 49 évével,összesen 5 hónapig voltam Lmp-s de aztán teljesen kiábrándultam belőlük.
2011. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogy egy kicsit többet tanult, mint a 8 általános...

A kérdésed eléggé nagy ökörség.

Gondolom Jobbikos vagy, na ott találsz doktoranduszhallgatót és 8 általánost végzettet is.

Az LMP-ben legalább nincsenek prolik.


Egyébként az ész nem végzettség függvénye.

2011. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18


Egyébként meg ott a pont!

2011. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!