Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg rövidebb lesz a nyári...

Tényleg rövidebb lesz a nyári szünet? WTF?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

hát b@szki ne legyen rövidebb , utálom a sulit ! ;))

máűsok szerint is rövidebb lesz ? :/

2011. szept. 19. 20:51
 12/22 anonim ***** válasza:

utálom a sulit... istenem, mostanában ez a menő?

amúgy az iskola NEM LESZ HOSSZABB, NEM lesz TÖBB tanítási nap, csak átcsoportosítják a nyári szünet napjait, h mondjuk ősszel + tavasszal is normálisan ki tudd magad pihenni...-.-


egyébként ha ennyire utálod, akkor elárulnád, h mit akarsz kezdeni az életeddel? csak kíváncsi vagyok.

2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
ma 21:58 kérdése jogos
2011. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
igazából nem is az a bajom hogy utálom , hanem az hogy a hülye b*zi politikusok mit pofáznak ebbe is bele ? meg am egy nyári napot a forró osztályteremben b@zdmeg ???!!! abból nem kérek majd ha lesz légkondi az iskolában ebben a csóró országban....
2011. szept. 20. 14:32
 15/22 anonim ***** válasza:

tudod, az oktatás ebben az országban egyáltalán nem arra épül, h minél normálisabb és életképesebb generációkat neveljünk fel, hanem h minél több pénzt lehessen kispórolni a rendszerből (akár a minőség rovására is!) és minél több embert lehessen elbocsátani anélkül, h a közvélemény a kormányt hibáztatná érte.


ez a politika folyik most is, és folyt az elmúlt x évben.



21.58 voltam.

2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
és mennyivel lesz rövidebb vagy hogy lesz ? :/
2011. szept. 20. 21:28
 17/22 anonim ***** válasza:

hát ezt nem tudom... sztem még nincs is pontos terv...

de gugliizd be, hát ha kihoz vmi oldalt, ahol írnak vmit...

2011. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
azt találtam hogy valami pokorni akarja bevezetni ezt az őszi meg a téli szünet hosszab lenne a nyári rövid HÁT EZ K*RVA HÜLYE !!!
2011. szept. 22. 16:47
 19/22 anonim ***** válasza:
de miért? nekem kissé gáz, h nyáron 2,5 hónap van punnyadásra, ősszel meg örüljünk, ha van 2 nap szünet, és a hétvégével meg nov 1-gyel kitesz 5-öt
2011. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egy nagy baromság, bár van benne valami logika csak persze annyira kavarják hogy az mindenkinek rossz legyen. Én úgy tudom hogy ha ez beteljesül akkor úgy lesznek a szünetek hogy Június végéig tart az iskola és nem a közepéig és ezzel meg kifogják pótolni a tavaszi meg őszi szünetet, esetleg a télibe is beleraknak néhány napot. Ez azért nagy marhaság mert a forró osztálytermekbe egyszerűen nem lehet majd kibírni ezt a hőséget, és már a tanárok meg a diákok is belefáradnak már ebbe. Persze ennek lenne értelme csak azt úgy sose fogják tudni megoldani hogy jó legyen mindenkinek. Engem szerencsére ez már nem érint, de akkoris egy nagy baromság ez.
2011. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!