Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban élsz mint 4 éve?

Jobban élsz mint 4 éve?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én jobban élek, bár elég sok minden történt velem, ami nem politikafüggő, és azt eredményezte, hogy jobban élek.
2011. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
42%

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:10" Mi lenne ha a kérdésre reagálnál? Bár nem zavarnak az efféle beszólások, jókat mosolygok rajtuk.

2011. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként meg akik azt írják hogy rosszabbul élnek, azok mind 100 % - ban hasznos válaszokat adtak. Ha egy országban ez a mérvadó, aki meg jobban él az a lepontozandó, akkor nincs min csodálkozni.
2011. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Jobban élek, mert pont 4 éve kezdtem dolgozni és saját magamat tartom el, és azt csinálok és akkor, amikor jólesik. Gyerekből felnőtt lettem, és kifejezetten javított életminőségemen ez a váltás.


Persze ennek sincs sok köze a politikához

2011. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem. Rosszabbul, mint négy éve. akkor még félre tudtunk tenni x összeget havonta, most már örülök, ha kihúzzuk, pedig a körülményeink nem változtak (ugyanúgy dolgozunk), sőt én egy közel 20ezerrel többet viszek haza.
2011. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Jobban, de nekem mákom volt, pont akadt a rendvédelemnél egy nagyon jó állás, idén Bora Borában nyaraltam, de ehhez tényleg hatalmas mázli kellett, hogy ilyen munkát kapjak, nem a parlamentben csücsülő hájas macskáknak köszönhetem :D
2011. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
36%
GRATULÁLOK KEDVES UTOLSÓ RENDVÉDELMI PARASZT HOGY AZ ADÓFIZETŐK PÉNZÉN(UGYANIS TŐLÜK KAPOD A FIZETÉSEDET, AMIT A TIZEDÉRE KELLENE VISSZAVENNI TE MOCSKOS INGYENÉLŐ!!) LÓGATOD AZT A TETVES LÁBADAT BORA BORÁN!
2011. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi, kedves utolsó hozzászóló, de talán én megérdemlem, ha már drogosokat buktatok le, és nap, mint nap veszélyeztetem az életem, és nem lehet családom a munkám mellett, de köszönöm, hogy ilyen empatikus vagy.
2011. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
*megjegyzem, ettől függetlenül szeretem a munkámat.
2011. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 inuit válasza:
A mi családunkban a pénzből kevesebbre futja !!
2014. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!