Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban élsz mint 4 éve?

Jobban élsz mint 4 éve?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Mi rosszabbul élünk, mint 4 éve, nem is tudom mi lesz még 4 év múlva. :/
2011. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát... 4 évvel ezelőtt még nem olyan rosszul, manapság már azon stresszelünk, hogy ki tudjuk-e fizetni a csekkeket, vagy sem..
2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A fizetés nem nő, de az árak egyfolytában emelkednek, tehát a pénzünk egyre kevesebbett ér, amiből következtetek, hogy az életminőség is romlik általa.

2011. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek jobban min t 4 éve, de rosszabbul sem még. A szerencse az hogy van meló és még van mit megszerelni, rendbe rakni. A párom az jelenleg munkanélkülin van, és szakmát tanul hogy legalább eltudjon valahol helyezkedni, de még fél évet várnom kell rá. Persze megélni még meg tudunk de azt nem tudom hogy ez meddig lesz jó. Meg tehetném hogy el megyek külföldre, csak ha ezt a melót itt hagyom és esetleg nem jön össze a külföldi úgy ahogyan azt elképzelem akkor oltári nagy gondok lesznek.
2011. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 son of satan ***** válasza:
20%
Ugyanolyan jól mint 4 éve. Annyi a különbség, amit az egykulcsos adó ad pluszba. Csak azt nem lenne szabad senkinek elfelejtenie, hogy ha az ember saját maga nem jut el egy bizonyos szintre, akkor teljesen mindegy milyen kormány van és mennyiben változik az adó mértéke. Aki rosszul élt, az továbbra is úgy fog, aki meg jól, az vagy ugyanolyan jól, vagy esetleg jobban. Nem feltétlen kell mindent a kormányokra fogni, az hogy hogyan élünk főleg rajtunk múlik.
2011. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%
Jobban. Vettünk nyaralót, futja mindenre, nekem soha nem kellett dolgoznom, nem úgy mint sok fiatalnak, + most egy ideje külföldön vagyok, de így is kapok otthonról pénzt ha nem elég a sajátom. Szerintem elég jól élünk, régebben picit volt csak rosszabb talán. A politikának semmi köze a dologhoz, anyámék nem is nagyon járnak szavazni se.
2011. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert kaptam egy zsíros állást Orbán papától! (ez kamu,valójában rosszabbul élek)
2011. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit keresek, viszont minden drágább lett. szóval nem.
2011. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Sz1u ***** válasza:
88%
Nem! Qrvára nem!
2011. szept. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte ugyanolyan jól, persze hazudnék ha tagadnám a 16 % - os adókulcs pozitívumát, de alapvetően nem ettől lettem gazdagabb."


Mástól sem Kolopele. Elmehetnél már dolgozni.

2011. szept. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!