Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Chips-adó? Miért csak ezekre?

Chips-adó? Miért csak ezekre?

Figyelt kérdés
Azt megértem hogy a cukros udítők stb. nem egészséges termékeket megadóztatnak, de akkor adóztassák meg a cigarettát és az alkoholt is!
2011. szept. 2. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ciginek évente nő az ára

én már tegnap 10ft-al többért vettem

2011. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
A chips sem egészséges. Többek között amiatt van ilyen sok kezelhetetlen gyerek.
2011. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Hova jobban adóztatni a cigit meg a piát??

Ember a levegőt mikor fogják adóztatni?

Abba nem gondol bele az a köcsög aki ezeket az adókat kitalálja hogy az emberek nem emiatt kövérek.

Hanem a nagy tál tészta miatt amit nyomnak magukba mert az a legolcsóbb és leglaktatóbb. Na meg a sok szójával feldúsított termék... bever a paraszt egy lábassal belőle ,mert más öröme sincs. Házra nem kell gyűjtenie mert sose lesz neki ilyen fizuk mellett. Úgy hogy eszik inkább azt még tud. Igaz nem minőségit hanem mennyiségit. Mozogni meg azért nem tudnak ezek a figurák mert nincs értelme. Bent ülnek a panelba és lemenni azért nem akarnak mert dagik és szégyellik. Meg pénzük is kevés és ha lemegy költi a pénzét. Inkább eszik bánatába aztán egy ilyen ördögi körbe fordul bele.

2011. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon egyszerű a megoldás:


VEDD A KÜLFÖLDI TERMÉKEKET!!


Még adóval együtt is feleannyiba kerül, mint a magyar, és ugyanolyan jó mint a magyar!!

2011. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem így van írjátok meg. De szerintem nem a csipsztől és a fú de jó módjuktól kövérek az emberek. Hanem a sok E vegyszeres mennyiségi kajáktól amik tápértéke kevés. Meg az ára is. Szerintem...
2011. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, kicsit lemaradtál mint a borravaló. A cigi és alkohol már rég adóztatva van, mert nagyon okosan kitalálta pár pénzharácsoló régen, hogy ezen árucikkekből jól lehúzhatják a polgárt.
2011. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért ezekre tették a sarcot, mert ezt megvesszük. Gondosan úgy számoltak, hogy ne csökkenjen a fogyasztás.Nem az egészségünk, hanem a bevétel a fontos.
2011. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ami tényleg vicces amit elértek a gyorséttermek, hogy azok hamburgerei meg termékei nincsenek megadóztatva most...
2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

"Hanem a sok E vegyszeres mennyiségi kajáktól amik tápértéke kevés."


Javasolnám ennek az elolvasását: [link]


Azért párat kiemelek:

E300 = C-vitamin

E330 = citromsav

E441 = zselatin

E261 = ecetsav

2011. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!