Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik reagált már ezekre a...

A Jobbik reagált már ezekre a lelepleződésekre?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy Nyikos László, a pénzügyminiszter-jelöltje, és Korondi Miklós a Pest megyei Jobbik elnök és ceglédi jelölt is MSZMP-s volt. Ez azért elég ciki sztem és Jobbikosként elég furcsán nézem, hogy mi is van most, mivel azért ezek már a legmagasabb körök....

Szóval, ha mára Jobbik reagált ezekre, akkor vki linkelje már legyen szíves, mert kíváncsi vagyok.


2010. márc. 29. 16:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Reagáltak, el lett magyarázva, hogy ez nem számít, mert velük van, és ez olyan, mint a monopolyban a " kijöhetsz a börtönből" kártya. Csak ezek után egy szavuk ne legyen a kommunistákra.
2010. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
mutassa meg nekem valaki valahol, hogy a jobbik minden volt MSZMP-s tagot bűnösnek jelölt meg. utána dumálhatunk.
2010. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

Erre azt szokták válaszolni, hogy "őket nem érdekli az illető múltja". Viszont éppen ők azok, akik kitiltanának minden egykori MSZMP-tagot a parlamentből... A Jobbiknál nem kell következetességre számítani: ők azok, akik a mentelmi joggal akarták kihozni Budaházy-t a börtönből, holot a programjukban szerepel a mentelmi jog eltörlése.


A Jobbik és a következetesség nem rokon értelmű szavak.

2010. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mily meglepő. De persze szebb jövőt.
2010. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
jah és azt is, hogy ez a Nyikos László politikai bűnöket követett el.
2010. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nyikos sokat tud, és majd mikor a parlamentbe elő elő lesz véve egy két régi ügy, akkor konyul a szátok!
2010. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Még mindig várok egy értelmes válaszolót....
2010. márc. 29. 16:35
 8/26 anonim ***** válasza:
Egy fazonról tudom, hogy kizárták, mert mszp tag volt. Valami elnök vagy alelnök. Plusz, a "neoliberálisok" - mind a három, aki az országban él - mellett a "kommunisták" a nagy ellenségek a Jobbiknál.
2010. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Még mindig várok egy értelmes válaszolót...."


írtam, válaszolj rá, mert ha nem tudsz válaszolni rá és más sem, akkor az egész kérdés fölösleges mert ürességre épül.

2010. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

[link]


Íme. Listába szedve, elvtársozva, stb... Ezeknél baj és szégyen a tagság, náluk meg bocsánatos bűn?

2010. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!