Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik reagált már ezekre a...

A Jobbik reagált már ezekre a lelepleződésekre?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy Nyikos László, a pénzügyminiszter-jelöltje, és Korondi Miklós a Pest megyei Jobbik elnök és ceglédi jelölt is MSZMP-s volt. Ez azért elég ciki sztem és Jobbikosként elég furcsán nézem, hogy mi is van most, mivel azért ezek már a legmagasabb körök....

Szóval, ha mára Jobbik reagált ezekre, akkor vki linkelje már legyen szíves, mert kíváncsi vagyok.


2010. márc. 29. 16:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
még mindig nem válaszolt senki, ennyire futja? csak a mocskolódásra?
2010. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ne kezdd a szőrszálhasogatást, a Jobbik valódi rendszerváltásról beszél "mert, a kommunizmus velünk él" ez van a honlapján és az egész retorikája és hozzáállása arról tanúskodik, hogy nincs helye a volt rendszer haszonélvezőinek és politikusainak a politikában mostmár.

Ez egy értelmes embernél azt jelenti, h mszmp-seknek nincs helye a Jobbikban. Viszont ha ilyen szőrszálhasogatással akarná a Jobbik kivágni magát, mint amit te is felhozol itt, akkor nagyot csalódnék.

2010. márc. 29. 16:43
 13/26 anonim ***** válasza:
Én is rákerestem például a Barikádon és a Kurucinfón valamiféle bejegyzésre ezekkel a hírekkel kapcsolatban, de semmi. Még a hír kiszivárgására sem reagálnak.
2010. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel!


[link]

2010. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

73

Amit belinkeltem, az mocskolódás? LISTÁT VEZETNEK A KOMMUNISTÁKRÓL WAZZE, NÁLUK MEG PÉNZÜGYMINISZTER LESZ EGY!

2010. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

kérdező írd meg nekem, hogy hol írja a jobbik azt, hogy az összes volt MSZMP-s képviselő emberke rossz és, hogy ez jelenti a rendszerváltást?


várom a válaszodat.

2010. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

73

Szépen megkérlek, meséld már el nekem, milyen rendszer alapján lehet majd megkülönböztetni, ki volt a jó és ki a rossz kommunista? Önbemondás? A sámán jósol a dobócsontokkal? Istenítélet?

2010. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nézd, Kérdező, az a helyzet, hogy ha valaki úgy volt MSZMP-tag, hogy most is szoci (tehát nem köpönyegforgató), akkor azt ki kell zárni a politikából, aki meg úgy volt MSZMP-tag, hogy most a jobbikban politizál (tehát köpönyegforgató), abból minisztert kell csinálni. Ez híven tükrözi a Jobbik stratégiáját.


Ennél sokkal szembetűnőbb, és sokkal újabb jelenség pl. Morvai esete: ő is MSZP-listán akart először EP-képviselő lenni, aztán mikor nem lehetett az, hirtelen kitalálta, hogy nincs jobb bosszú, minthogy átálljon a Jobbikhoz. Ha annak idején Kovácsék azt mondják, hogy "Jól van, Krisztike, mehetsz Brüsszelbe", akkor ma nem zsidózna, hanem nácizna. Egyesek ilyen egyszerűen működnek: mindig oda állnak, ahonnan a pénzt remélik.

2010. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát ez a bayer zsoltos nem válasz.
2010. márc. 29. 16:52
 20/26 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy ki mit tett a múltban, rosszat vagy jót vagy semleges.


ha fel tudtok mutatni bármit ennek az emberkének a múltjából ami azt mondja, hogy bűnözött, rosszat tett, felelős sok rosszért vagy akár kicsiért is, akkor jogos a kérdés.


az egy dolog, hogy mi alapján döntünk, de jelenleg én semmit sem látok ami alapján lehetne úgy dönteni róla, hogy ő rossz. Biztos vagyok benne, hogy a jobbik az általa felsorolt kommunistákra meg tudja mondani, hogy mi a bajuk velük.

2010. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!