Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek a Magyar...

Mi a velemenyetek a Magyar Garda feloszlatasarol?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:32
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem latom sehol a helyesirasi hibaimat , legyszives ird le , hogy mit irtam helytelenul ...
2009. ápr. 19. 16:29
 12/33 anonim ***** válasza:
97%
A Gárdát nem lehet feloszlatni, mert senkinek nem lehet megtiltani hogy, hogy öltözzenek, továbbá azt sem, hogy találkozzanak!
2009. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
60%

Helyesírásról szólva engem idegesít, ha valaki nem tud ragozni: "Anyaorszagba" azt jelenti bele. Abban az értelemben, ahogy te szántad AnyaorszagBAN.


Ha ennyire szereted a magyar gárdát gondolom támogatod a román gárda mozgalmat is. Vonulgassanak csak az ablakod alatt.

2009. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Vonulgasson a te ablakod alatt a ciganygarda te kotsog... amibe belekotottel lehet gepelesi hiba is vagy figyelmetlenseg , nem olvasom otvenszer at , hogy mit irtam , de mikor valaki a helyesirasba kot bele azt jelenti , hogy annyira buta primitiv , hogy nincsenek gondolatai ervei stb, tehat nem tudod megcafolni amit irtam ;) balfax amugy nalatok Magyarorszagon az add ide helyett mert mondjatok azt , hogy add oda??? ha mar a helyesirasnal es a helyesbeszednel tartunk , add ide nekem add oda neki igy a helyes.
2009. ápr. 28. 15:04
 15/33 anonim ***** válasza:
80%

Te kérted, hogy írjuk le mit írtál helytelenül. Ha eszed lenne látnád a százalékokból, hogy melyik válasz jött ugyanattól.

Egy ilyen koszos román honnét veszi, hogy hogyan használjuk az add oda kifejezést? Mivel mi tudjuk hogy kell.

Ha nem tetszik a magyar tévé, akkor nézd a románt.

2009. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Ja es huzhatsz haza Izraelbe ha nem tetszik a Garda mert hamarosan 10 ezren lesznek majd 50 ezren...
2009. ápr. 28. 20:29
 17/33 anonim ***** válasza:
85%

a kérdezőnek:


bocsi de a kérdést te tetted fel,azzal a szándékkal(gondolom) hogy mindenki leírja, mit gondol.de ahogy látom, a gárda feloszlatását támogatókat te abszolút elutasítod.és feltehetően le is pontozod őket.akkor miért tetted fel a kérdést?.vagy akkor írd bele a kérdésbe h.csak azok írjanak akik veled értenek egyet.egymás sértegetésének meg semmi értelme.(ez a másik oldalra - a válaszok írójára is igaz)...ezért kérlek h.erre a válaszomra se indulattal válaszolj hanem értelmesen.én se sértegettelek téged,kérlek te se tedd.én elfogadom a te álláspontodat is a megfelelő stílusban.

2009. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Tevedsz en csak azert mergelodtem fel mert a helyesirasomba kotott bele , tehat offolt , en nem azt kerdeztem , hogy tudoke helyesen irni ( amugy az atlaghoz kepest szerintem helyesen tudok irni ) , utanna meg leromanozott en ezt sem kerdeztem tole, tehat ez a valaszolo offolt tobbszor is , normalis , hogy lepontozom , tobbiek velemenyet meg nem pontoztam , pontozzatok ti.
2009. ápr. 30. 18:07
 19/33 anonim ***** válasza:
63%
אני מסכים
2009. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%
Undorító csürhe, oszlassák fel!
2009. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!