Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek a Magyar...

Mi a velemenyetek a Magyar Garda feloszlatasarol?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Milyen feloszlatásáról?
2009. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%
Ijesztő egy társaság. Magyarként (nem vagyok se cigány se zsidó) azt gondolom, hogy nem szeretnék ilyeneket a hazámban.
2009. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
oszlassák fel egyetértek!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Az ítélet csak elsőfokú, nem jogerős.


Egyébként nem értek vele egyet. A Magyar Gárda nem tett semmi rosszat, sőt több embert megmentettek, kenyeret osztottak a rászorulóknak, véradást tartottak. Soha senkit nem félemlítettek meg, nem vertek meg senkit, nem inzultáltak senkit, ellenben őket már bántalmazták párszor.

Véleményem szerint azok tartanak a Gárdától, akik félretájékoztatottak vagy akiknek vaj van a fejükön.

2009. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
a 20:21-es leírta a lényeget.
2009. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Csak a Magyar Gárda egyesületet oszlatták fel.Magát a gárdát nem.
2009. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
77%

Én személy szerint büszke vagyok rá,hogy alakult egy ilyesmi,és észrevették,hogy mennyit garázdálkodnak a kisebbségiek,főleg az eldugott kis falukban.

Szerintem sose oszlik fel,mindig lesznek követői.

2009. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Egészen konkrétan a gárdának a kisebbség garázdálkodásai a célpontja ?? Mármint annak megakadályozása ? Nem voltam itthon, igazából nem tudtam követni ki mi hova ...
2009. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A mediaba mindig csak akkor van szo a Gardarol , ha mocskolni tudjak kicsit , pl ha felvonulnak es demonstralnak a bunozes ellen! ez kiket zavar? hat igen , a bunozoket ,mas normalis embert nem ! De mikor szegeny gyerekeknek gyujtenek ,vagy etelt osztanak, vagy arvizveszelynel segitenek, vagy turulszobortolvajt fognak el akkor a media kussol . Szemet tv2 es rtlklub, csak az aberacio kap foszerepet naluk , az izlesficamos lelkibeteg gyozik es csaladja, lljunior s bango margitek , qurvak(kelemen anna , kiszel tunde , anettka) buzyk (terry black , steiner kristof stb) beszedhibas negerek(pako)zsidok(heti hetesbe mind a 7 "humorbajnok") lenyeg , hogy lassan nem latsz magyart a tvbe es fomusoridoben nezheted a monika showba a ciganyokat aztan gyozike showt kesobb vmi fozos musort bango margittal es body gusztiekkal ! mikor veget er az agymosas akkor mindenki felfogja , hogy mirol is szolt a Magyar Garda es , hogy mit jelent a hazafiassag ! ma Magyarorszagon ugy nevel titeket a media , hogy szegyeljetek a magyarsagotokat, lassan mi Erdelyi magyarok nagyobb magyarok vagyunk itt romaniaban mint ti ott az Anyaorszagba !
2009. ápr. 19. 09:44
 10/33 anonim ***** válasza:
51%
Ha már akkora Magyar vagy, tanulj meg helyesen írni.
2009. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!