Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kaptuk meg a reál hozamot?

Nem kaptuk meg a reál hozamot?

Figyelt kérdés

Anyukám 25 éve hogy dolgozik kis minimálbérét, és a napokban kellett volna kapnia kb 250.000 ft-t. Csak hát ebből is lejön az adó, mint miből nem, és így lenne 70.000 ft.

De még ezt se kaptuk meg, pedig ma jár le a határidő...

Megkapjuk még? Vagy mi lesz még itt? Hát, ez az ország már egy kutya szar ország..........


2011. aug. 29. 11:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint igaz a szlogen


"másképp mint máshol"

2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokaktól hallom, hogy az AXA-nál nem kapnak semmit. Már csak azt nem értem, hogy ha nem voltak vele megelégedve, miért nem váltottak pénztárt. Hiszen rendszeresen küldték a számla elszámolásokat. Sőt még a kockázati csomagot is ki lehetett választani. Mi is váltottunk, szerencsére.
2011. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
aki azt írta,hogy senkinek nem fizet az AXA,kicsit gondolkozzon,mert nem így van.valóban sokaknak nem fizet,de ez fals info,mert pl az én anyukám is AXA-s volt,nem számított pénzre,mégis kapott...
2011. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen postán kértük a pénzt...

Reméljük megkapjuk...sokan írták hogy nem is kapunk...hát nem tudom...:( még ezt a kis pénzt is elveszik az embertől

2011. aug. 29. 13:13
 15/17 anonim ***** válasza:
igy kapott volna anyad magannyugdijat is...
2011. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szoci kézben lévő évgyűrű sem fizetett semmit. :(
2011. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Anyukám 1150 Ft-ot kapott vissza úgy, hogy 1 millió forint fölött volt a befizetett összeg.Az AXA lenullázta magát, hiába volt régebben a legjobb, most csődbe van.Valaki írta itt, hogy miért nem váltottak mnyp-t..azért,mert akkor még nem gondolta volna senki,hogy csődbe fog menni az AXA..De azért elég undorító,hogy X éven keresztül forgatták az ember pénzét amit fizetgetett,arra számítva,hogy milyen jó lesz majd, és akkor hirtelen "bocsi csődbe mentünk itt van 1150 Ft" ... pf... szerintem nagyon erkölcstelen dolog...
2011. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!