Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi még most sem kaptuk meg a...

Mi még most sem kaptuk meg a népszámlálás papírokat! Más is várja hiába?

Figyelt kérdés
Mekkora sz*r ez az egész. Még ezzel is idegesítenek! Még a végén megbírságolnak:DDD
2011. okt. 1. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nyilván még nem jutott el hozzátok a népszámlálási biztos...nem tudom, mit rinyáltok, még 15 napig lehet neten és papíron meg hónap végéig
2011. okt. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam meg.
2011. okt. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi se kaptunk még semmit és neten se lehet kitölteni ha nem kaptad meg a belépési kódot
2011. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az egész összeszámlálás hivatalosan okt. 1-én, azaz ma kezdődik. Neked ebben az a szereped, hogy megfelelő válaszokat adj, nem az, hogy utánajárj. Aminek utánanézhetsz, ha nagyon akarsz, hogy szerepelsz-e a saját önkormányzatod listáján. Ha igen, a te dolgod egyelőre a kivárás (vagy a neten a lapok kitöltése), ha nem, szólj nekik, hogy a listán kéne lenned.
2011. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjem se kapta még meg,de ezek szerint még vannak egy páran,rajtunk kívűl.Akkor ezek szerint még osztogatják?Nekem személyesen hozták,másoknak meg postaládába dobták be.
2011. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!