Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy nincs...

Mi a véleményetek, hogy nincs pénz új mentőautókra?

Figyelt kérdés

A kifutott autók lecserélése helyett meghosszabbították a forgalomból való kivonásuk határidejét, 10-ről 13 évre.


[link]

[link]


2011. aug. 24. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Őszintén szomorú vagyok, akármilyen helyzetben is van egy ország az emberi élet védelmének az első helyen kell állni!"


Kivétel, ha Magyarországról és hűséges politikusaink kényelméről van szó. :D

2011. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha nem lett volna egyértelmű a mentőkre gondoltam...
2011. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 doboszoli ***** válasza:
100%

Nem lehet rá megfelelő jelzőt találni, ill lehetne, de biztos kitiltás járna érte.

Látod, kolopele nyílik az a szem, pedig téged közvetlenül még nem érintettek az idióta intézkedések.

Amúgy nagyon árnyaltan fogalmaztál, a"néha már én sem értem"

mondattal, respect!

2011. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A fidesz biztosan meg fogja oldani a problémát és a régi mentőautókat lecseréli.
2011. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, megoldotta a problémát, tovább lehet használni az agyonstrapált, klíma nélküli autókat.
2011. aug. 25. 12:23
 16/21 doboszoli ***** válasza:
100%

Hogyne! Már le is cserélte,néhány Super B-re.

Az egészségügy meg el van intézve a hamburgeradóval.

Kíváncsi vagyok, ki lesz a felelős, hogy az Idegsebészetiről Miskolcra küldték a haldoklót, mert Pesten elfogyott a keret a beavatkozásra. 4 milliós műtétről volt szó, de nem számít, vannak új autók, ki van világítva a Parlament, meg sorolhatnám.

Ja, hogy majd hosszútávon? Mondd ezt a sérült családjának!

2011. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A betegek életével nem lenne szabad játszani. Teljesen felesleges volt most új autókat venni, nem volt rá semmi szükség, nehogy már egy 3 éves Audi A6 - ot szervizbe kelljen hordani minden nap. Nem fogok a Fidesz mellől elpártolni, de egyre több a felesleges húzásuk. Az új munka törvény köny tervezett módosításai miatt a dolgozókat féltem a sok gátlástalan főnöktől, a betegeket meg azért mert egy 13 éves mentő azért már inkább való a bontóba mintsem életmentésre.
2011. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kolopele azt becsülöm benned, hogy tudsz tisztán is látni, nem borít el a narancssárga köd, mint jó pár fideszest.
2011. aug. 26. 20:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha van olyan amivel nem értek egyet azt vállalni is fogom. Remélem a saját munkámról írtaknál sem érezted hogy én az emberek ellen volnék. Mostanában voltak olyan dolgok amiket furcsállottam kissé, most ez a Fölszállott a páva betiltása serkentett egy harsány nevetésre, ez már tényleg egy hülyeség. Hallottál erről? Nálunk a polgármesternek is egy állat a beceneve (jó, tudom, Páva Zsolt neve a sajátja), most ha egy zenemű kapcsolódna hozzá, akkor azt is betiltanák? Persze a polgármester azt mondta hogy megdöbbentette őt is az eset, higgyük el neki. Ezek nekem is furák, bár a mentőautókéhoz képest inkább csak nevetségesek és teljesen feleslegesek.
2011. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam erről a viccről. Akkor innentől már minden dalt és verset be kell tiltani, ami valamire "utalhat". Ilyen alapon a Szita-szita pénteket is be kellene tiltani Kaposváron. :)
2011. aug. 27. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!