Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy nincs...

Mi a véleményetek, hogy nincs pénz új mentőautókra?

Figyelt kérdés

A kifutott autók lecserélése helyett meghosszabbították a forgalomból való kivonásuk határidejét, 10-ről 13 évre.


[link]

[link]


2011. aug. 24. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem értem mért zavar. A képviselők az egyéves audijukat most skodákra cserélik. Ennek örülj én ne holmi francos mentőautók miatt rinyálj! :D
2011. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van az elsőnek, nem hogy örülnél, h a Skodák majd milyen jók lesznek, ehelett ilyen hülyeségekkel foglalkozol, h mentőautó.
2011. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Előző!


"és ne holmi francos mentőautókért rinyálj"


Lenne egy szív rohamod (lekopogom), akkor neked mindegy lenne ha 10 perc alatt vagy 20 perc alatt érnek oda, van a járműben defibrilátor?

Szerintem nem!:)


De arra pedig van pénz, hogy kivilágítsák a parlamentet meg az ilyen butaságokra!

2011. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74es még nem tanulta meg a sorközolvasást. :D
2011. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
A chipsadóval már elvégre mindent megoldottak. Ez letudva!
2011. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Úgyis mindegy, mivel ha bevisz a mentő a kórházba, ott úgyse fog várni az orvos, mert külföldre ment. Akkor meg minek a mentőre költeni?
2011. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Azt kell mondjam, egyre többször hasonlóan járnak el mint a szocik annak idején. Néha már én sem értem bizonyos dolgokat miért is csinál a Fidesz. Pedig kevés olyan Orbán párti van itt mint én, de ez már nem az első amin csodálkozom kissé. Egy mentőnek nagyon jó műszaki állapotban kell lennie, hiszen ember életek múlhatnak rajta. Azért egy-két évesen még nem igazán fontos lecserélni az autókat, legalábbis ha sokkal fontosabb dolgokra kellene költeni, mint például a mentőautók. Ha én, vagy bármilyen magánember lecseréljük 3 évesen, az magánügy. Ez viszont korántsem az. Itt most sokkal lényegesebb lett volna ezt a pénzt a mentőkre költeni. Bár hogy a végére előjöjjön belőlem a Fidesz, azért azt megjegyezném hogy ezt a cikket a népszabadság írta. Gondolom nem kell elmondanom hogy ezt miért írtam ide.
2011. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ma halottam (mr1), hogy 2004 óta 1 új mentőautót sem vettek.

Most akkor vagy kidobják nagyrészét és 3 kerekű kulikat hozatnak Indiából helyettük, vagy 10 évről 13ra szavazzák a használati idejüket.

800 millió meg van szavazva új autókra erre az évre csak még a pénz kell összejöjjön rá.

Ezenkívül be van adva pályázat EU-hoz rahdli ejuró nagyonsok autóra. El is van bírálva , jóvá is van hagyva ,csak épp a pénz még nem ért oda ahova kellene.

2011. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szomorú vagyok, akármilyen helyzetben is van egy ország az emberi élet védelmének az első helyen kell állni!
2011. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

" Bár hogy a végére előjöjjön belőlem a Fidesz, azért azt megjegyezném hogy ezt a cikket a népszabadság írta. Gondolom nem kell elmondanom hogy ezt miért írtam ide."


Nem kell elmondanod, viszont a hír igaz, függetlenül attól mi a forrás.

2011. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!