Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál hozzá, hogyha...

Mit szólnál hozzá, hogyha megérkeznél egy faluba és a következő óriásplakáttal találnád szemben magad?

Figyelt kérdés
"Itt mindenki hisz az Úrban, higyjél te is!"
2011. aug. 23. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én például láttam már olyan táblát, hogy:


Itt SENKI sem dohányzik, kérjük ön se tegye!


Aztán kiderült az ott dolgozók 95%-a igen, a SENKI pedig az intézményvezető és a gazdasági igazgató. :D

2011. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tetszik a ***** válasza:
73%
Hinnék abban, hogy hisz mindenki abban, hogy az Úr megbocsát.
2011. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
43%
Semmit. Úgy sincs rám írva hiszek-e benne, ha pedig úgy értik a plakátot hogy a legnagyobb kánikulában sem szabad pl. miniszoknyát hordani, az se nagyon érdekelne, már bocs de nem fogok azért megsülni mert pár ottlakó ember hisz az Úrban. Ilyen helyen amúgy se hiszem hogy sokáig maradnék, szóval nem hiszem hogy ebből probléma lenne.
2011. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már óriásplakát, megpróbálnám helyesen leírni, mert ebben a formátumban még ordítóbb a helyesírásai hiba. Szóval HIGGYÉL! Amúgy meg azt szólnám, hogy marhaság, még akkor is, ha én amúgy vallásos vagyok.
2011. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Hirtelen megtérnék, és borrá változtatnám a vizet.
2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sz1u ***** válasza:
100%

Először arra gondolnék, hogy Schmitt Pál készítette az óriásplakátot ("higyjél").


Másodszor pedig csak azért, mert a többiek hisznek az Úrban, nekem miért kötelező? Ki fognak közösíteni? Hol itt akkor pl. a megbocsátás? Tutti, hogy KDNP-s a polgi...

2011. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

„Nagyot sóhajtanék: "Uram, kezedbe ajánlom lelkemet!" És padlóig taposnám a gázt...

Hiszen az Úr EBBEN a faluban majd megóv a bajtól... Meg másokat is...


Csak HINNI kell benne. De jó erősen ám!


:-D Pedro”


Ha hinnél, akkor elvennéd a gázt.



„de komolyan, a kereszténységet ne erőszakolják már ránk!”

Te meg ne erőszakold magad rájuk, nem?

2011. aug. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Letépném a rákba...
2011. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Evele123 ***** válasza:
100%
Én hiszek Istenben és szeretem is őt. Nekem nem lenne nagy újdonság ez a tábla...
2011. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!