Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zagyva Gyorgy Divisio 88-at...

Zagyva Gyorgy Divisio 88-at hallgat?

Figyelt kérdés

A 2011.június 23-án kezdodott Szekely sziget nevu ,Hatvannegy Varmegye ifjusagi mozgalom altal szervezett fesztivalon Zagyva Gyorgy Gyula jobbikos kepviselo nadragjan a DIVISIO 88 nevu neonaci zenekar jelvenye volt lathato.

http://www.youtube.com/watch?v=3aiq2s9mD-o&feature=related

[link]


2011. aug. 23. 16:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez egy szabad ország (elméletileg), azaz mindenki olyan zenét hallgat, amilyet szeret. Ha te nem hallgattad még a Divisio88-at, honnan tudod, hogy neonácik? (Amúgy én is tudom, hogy azok, mert én is meghallgattam 1-2 számukat, de érdekelne, hogy te miből gondolod ezt?)
2011. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%
Zagyvának szerintem nagyon sok szavazatvesztést köszönhet majd a Jobbik a 2014-es választásokon. Nagyon sok hülyességet csinál.
2011. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h Zagyva ilyet hallgat. Ha jól tudom a VHK(Vágtató Halott Kémek) a kedvence. Kicsit messze van diviziótól. Mellesleg...kép vagy bizonyíték h az volt rajt?
2011. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Kedves Ebcsont abbol gondolom hogy en is meghallgattam par szamukat miutan lattam Zagyvat akkor de mar elotte is hallottam rolluk hogy nacik meg hogy gyavak mert nem vallaljak az arcukat.
2011. aug. 31. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!