Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed?

Véleményed?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 2009 nyarán voltam valami gyűlésen,ahol Posta Imre beszélt. Akkor felhívta a figyelmünket, hogy most kell ülő sztrájkolni, mert ha nem tesszük,télen leszünk kénytelenek. Az ,,új Izrael" táblát a 2010es választok előttre jósolta.

Régebben Jobbikos volt, aztán Fideszes, de ha jól tudom már ott sem szeretik úgy mint régen. Lehet, hogy értelmes ember lenne, de teljesen paranoiás. Ha rajta múlna, az arabok már rég visszaszerezték volna Izraelt, mert annak teljes hadereje itt lenne.

2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mr.Moto válasza:

Nekem csak ennyi lenne a véleményem Posta Irma háborúiról :))

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h_3VT..

2011. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pár vélemény:

1. Nem tudsz értelmesen kérdezni.

2. A Tomket egy hülye, Magyarország szégyene.

3. Ezekkel a rendőrökkel valóban nincs minden renben, mint ahogy az ügyészséggel, a kormánnyal, a Gárdával, a Zagyvikkal (zagyva Jobbik), a Fidesszel, és az MSZP-vel, SZDSZ-szel sem, de sorolhatnám még.

2011. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 coseone válasza:
Ennyi elcseszett faszt!KITÉRDEKEL! Ne menj az utcára balhézni hülye huligán,és a rendőr se lesz ott.Az anyja apja mire neveli az ilyen társadalmilag eltévedt embert aki ilyennel foglalkozik...Nincs saját életed?Te, te vagy.Mért foglalkozol ilyen tőled fényévekre lévő dolgokkal..Mit befolyásolja ez a minden napjaid hogy ennyire érdekel?Menj fekete egyenruhába verd a melled lövesd le magad.Nem a hazáért.Egy eszményért..ami a hülye fejedbe van...
2011. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!