Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az MSZP-ről?

Mit gondoltok az MSZP-ről?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 22:29
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
94%
Egyesek még mindig nem fogták fel.Kit érdekel hogy lopott e a fidesz?Nem ők vannak most kormányon.Már nagyon régen az mszp van kormányon és ha összehasonlítjuk ki tett többet az országért az a fidesz volt.Ő kevesebbet lopott(ha lopott)az mszp ellenben már több millió esetleg milliárdokat kiloptak,elcsaltak.Zuschlag is eus pénzeket lopta.Le is bukott.Nem hinném hogy a fidesz ennyit lopott volna.Nézzétek a Célpontot abban egy csomó politikust lebuktattak.A legjobban tetszett veres jános Bukása.Ő is annyit csalt hogy tuti nincs lelke.A fidesz ehhez képest jobb.Nem az a lényeg csal e vagy nem.Akkor jobb volt az ország.
2009. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%
Az MSZP politikusok és szimpatizánsok mind azt vallják hogy a Zorbán felelős mindenért.
2009. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól olvastam a kérdés az,mit gondoltok az MSZP-ről.Ehhez képest szép kis köpködés alakult ki.Nem lesz ennek vége sosem?Válaszom pedig:Most elég nagy pácban vannak,de valószínű nem hagyják ezt ennyiben.Alapvetően saját magukat állították kényszerpályára és most muszáj keménykedniük.Nem biztos,hogy kihúzzák a választásokig,bár tőrvényesen nehéz lenne kitúrni őket.Az is megérne egy kérdést,hogy a jelenlegi formájukban,személyi állományukkal meddig lehetnek számottevőek.
2009. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%
...Kapkod fűhöz-fához, szalad a "vargához" (SZDSZ-MDF)
2009. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok az msz(m)p-ről?

A kommunisták már akkor meg akarták osztani a társadalmat, amikor a Fidesz még nem is létezett! Mikor még a Viktor nagyapja is csak pelenkás volt! És még ők hírdetik azt, hogy a Fidesz akarja megosztani a népet! Nevetséges!Ki találta ki az "osztály" fogalmát és az osztályharcot? Mindenki egyenlő, de a proletárok mindenek előtt, nem?! Ennyit a társadalmi egyenlőségről...

Igen, a Fidesz idejében is tüntek el pénzek, csak nem mindegy, hogy valaki az apja cégét segíti, ahogy tudja; vagy 1000 Milliárd forintokat lop el.

Gordonka eddig ezt csinálta: átvette a libásoktól az állataikat, majd csődöt jelentett, de közben milliárdokat lopott ki a cégből. Ez a sors vár sajnos az országra is.

Most még csak az hiányzik, hogy az ország vízkészletét is eladja a saját hasznára.

Az msz(m)p fanatikusok most biztos lerontják az arányomat, de engem ez sosem érdekelt, én merem vállalni a válemyényem!

2009. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%

Hazugok, tolvajok, idióták!!!!

HAJRÁÁ FIDESZ!!!!

Egyébként igenis hogy van különbség!!!

Gondolkozzatok el, az MSZP az utóbbi években az országot lerombolta, tönkretette hazudtak loptak csaltak.

És a FIDESZ ideje alatt, nem éltünk nyomorba, ha a FIDESZ hatalomra kerül, 1-2 év alatt nem tudja helyreállítani az országot, mert szét van lopva az egész.

2009. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
100%
korrupt zsidó banda
2010. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP teljesen tönkretette az országot :( Az MSZP helyében én már rég elbujdokoltam volna szégyeneben.
2010. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Delavega válasza:
100%
1. nem gondolok semmit, 2. nem rájuk szavazok, 3 . nekem nem adtak semmi jót, ami miatt rájuk szavazzak. 4 nincs munkám, 5 három szakmám van, 6 idősek pampognak atévében hogy vegyük ki mi is a rézünk, 7, térdre esve könyörgöm hogyan? 8, három szakámvan, 9 semmi támogatást nem kapok, elvileg járna, 10, ezek nem csinálnak semmit, csak pénzt szednek, 11, én részemről befejeztem,
2010. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%
Rohadjon le az MSZP. a fidesszel együtt
2010. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!