Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vagyonelkobzás és kitoloncolás...

Vagyonelkobzás és kitoloncolás az összes politikusnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nézz meg 10 különböző országot a világ tájain utána mond, hogy Magyarország szar hely!
2011. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem Magyarországot csak a politikusokkal van bajom:D
2011. aug. 18. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

A mi kis Karpátmedencei hazánkban azt godoljuk, hogy van ugye a nép, aki jó és becsületes, meg vannak a politikusok akik meg szennyes alakok!


Hat ez az a nagy ámítás amit nem kellene bevenni. A mi undoritó politikusain ugyan abbol a népböl nöttek ki amelyik az élet minden területén sunnyog. Vetülete egy népnek. Mégha karikatura szerü vetület is de közölünk nöttek ki. Magukba hordozzák mindazt a kulturát meg dolgokhoz való hozzáállást amely ebben az országban benne van.

2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha magukban hordoznák semmi sem sem úgy menne ahogyan most.
2011. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hova toloncolsz ki magyar állampolgárokat?
2011. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A mi kis Karpátmedencei hazánkban azt godoljuk, hogy van ugye a nép, aki jó és becsületes, meg vannak a politikusok akik meg szennyes alakok!


Hat ez az a nagy ámítás amit nem kellene bevenni. A mi undoritó politikusain ugyan abbol a népböl nöttek ki amelyik az élet minden területén sunnyog. Vetülete egy népnek. Mégha karikatura szerü vetület is de közölünk nöttek ki. Magukba hordozzák mindazt a kulturát meg dolgokhoz való hozzáállást amely ebben az országban benne van."


Nem tudom, hogy te milyen ember vagy, de nekem magyarként rohadtul bűntudatom lenne, ha napról-napra egyre sanyarúbb sorsot teremtenék 10 millió embernek, miközben látnám, hogy egy pöcegödör az egész ország az én és a haveri köröm munkálkodásának köszönhetően. Nem mernék mutatkozni, nem hogy még villogjak száz kamera össztüzében és vigyorogjak azok számára a TV-ben, akiknek csak az egyre növekvő árakat, az egyre csökkenő béreket, az igazságtalanságot és nyílt cinizmust hozom el.

Szerintem ezzel így van még jó pár, valóban magyar ember is, tehát ne mondd azt légyszíves, hogy az én népem menthetetlenül undorító és mocsadék a saját erejéből.


Egyébként elfogadom, hogy a magyar nemzet általános lelkisége nagyon szennyes és bűnös és ez egyre csak rosszabb lesz. De azon is el kellene gondolkodni, hogy mitől és miért ilyen és kik tették ilyenné a magyart.

2011. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Támogatnám
2011. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Politikusokra szükség van. Az más kérdés, hogy nem ilyenekre, de kell hogy valaki vagy valakik vezessék az országot. Különben anarchia lenne. Amúgy meg nem lehet általánosítani, nem minden politikus a saját zsebének megtömésével van elfoglalva. Tényleg nem. Vállalkozó vagyok, jó néhány politikust ismerek, igaz, hogy kb. 20-ból egy valamirevaló akad csak köztük, de akad. Az én feladatom, hogy 20 közül kiválasszam azt az egyet, akivel érdemes kapcsolatot tartani és akire számíthatok. Szerencsére akad ilyen.
2011. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyonelkobzás és kötél. Kitoloncolni? Amikor emberi életkért felelősek?
2011. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!