Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Fidesz politikai okokból...

Vajon Fidesz politikai okokból veszi el a rokkant nyugdíjakat?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a Fideszre nem szavaztak a nyugdíjasok, és vajon azért dönti nyomorba a munkaképtelen beteg embereket, hogy csökkentse, gyöngítse az ellenzék szavazótáborát? Itt a legtöbb az olyan 30-50 ezres nyomorszintű rokkantnyugdíj így is, amit kaptak, csak a nagyon jó káderek mentek el több százezres rokkantnyugdíjba. Még az egészségeseknek sincs munka, nemhogy betegen dolgoztassanak valakit. Embertelenség, fasisztoid elemekkel...
2011. aug. 15. 02:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a névjegyedet.
2011. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Dehogy politikai okokból. Egyszerűen pénzre van szüksége.


Ökörköri

2011. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sötétség a kérdező agyában félelmetes. Azaz még félelmetesebb azáltal,hogy önzéssel és rosszindulattal is párosul.Nagy baj,hogy nincs egyedül.
2011. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rokkant, mitől fél? Nekem két szomszédom "pánikbeteg" persze egyik sem tud dolgozni.Én is naponta ötször kapok idegrohamot a munkahelyemen,mégis dolgozok.Aki ténylegesen rokkant, annak persze jár a nyugdíj.

Az elv szerintem jó, a kérdés az, hogy hogyan kivitelezik.

2011. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ha nem politikai okból akkor miből. Önös érdekből senki nem veszit a szavazatából 25%-ot, feltéve ha 525 % BEJÖN A SAJÁT KASSZÁBA. Mitől lettek ilyen bátrak a saját zsebre dolgozó politikusaink ? Az embernek nem csak egy élete van és az elég drága, d van aki elveszi szinte fillérekért. Akkor ?
2011. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Saját zsebre dolgozó politikusok nem vannak,haanem voltak.
2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

17:27 Kívánom, hogy a saját bőrödön tapasztald meg, mi a különbség pánikbetegség és idegroham között.

Csak egyszer forduljon elő, hogy bemész a munkahelyedre, de hazamenni már nem tudsz, akkor majd megtudod, milyen az a betegség!

Én sajnos jártam így dolgozni, volt, hogy bemenni nem tudtam, volt úgy, hogy hazajönni nem tudtam a munkahelyemről, munka közben sokszor úgy remegtem, mint a nyárfalevél.A főnököm és a kollégáim is mondták, hogy inkább menjek táppénzre, jobb lesz nekem is és nekik is.Pedig dolgozni akartam, mert kellett volna a pénz.

Persze rólam is gondolhatják azt a rokonok, szomszédok, hogy "á, ennek semmi baja sincs, csak büdös a munka" ,mert ránézésre nem tűnök betegnek, csak épp nem tudok egyedül kimozdulni a házból.

2011. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
21.31 Bár csak igazad lenne, de az még nem született meg.
2011. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
50%
Akkor a pánikbeteg kezeltesse ki magát, aztán lehet menni dolgozni.
2011. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Persze,mert a pániknetegség az olyan,hogy azt öt perc alatt ki lehet gyógyítani... Ahoz évek kellenek te hátulgombolós. Ha egyáltalán sikerül.
2011. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!