Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Fidesz politikai okokból...

Vajon Fidesz politikai okokból veszi el a rokkant nyugdíjakat?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a Fideszre nem szavaztak a nyugdíjasok, és vajon azért dönti nyomorba a munkaképtelen beteg embereket, hogy csökkentse, gyöngítse az ellenzék szavazótáborát? Itt a legtöbb az olyan 30-50 ezres nyomorszintű rokkantnyugdíj így is, amit kaptak, csak a nagyon jó káderek mentek el több százezres rokkantnyugdíjba. Még az egészségeseknek sincs munka, nemhogy betegen dolgoztassanak valakit. Embertelenség, fasisztoid elemekkel...
2011. aug. 15. 02:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Néhány évvel ezelőtt nagyon sok ember csinálta azt hogy nem volt kedve dolgozni, s egyszerűen lerokkantosították magukat , mert az jobban megérte.Azért csinálja a kormány ezt hogy akik dolgozni tudnak mert vannak olyanok akik tudnak dolgozni,azok menjenek vissza dolgozni.Itt nem az olyan emberekről van szó akinek pl. levágták a lábát, vagy a kezét.Hanem akik lefizették az orvost azért hogy lerokkantosítsák, én egyetértek ezzel, pedig nem fideszes vagyok dolgozzon mindenki!!!
2011. aug. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan egyszerű az a "lefizetéses lerokkantosítás", csak a Fideszes propaganda azt sugallja most. Véresszájú Fideszes káderek lehetőleg ne nagyon írogassanak!
2011. aug. 15. 06:18
 3/34 anonim ***** válasza:
64%

"Vajon Fidesz politikai okokból veszi el a rokkant nyugdíjakat?"


Nem ,nincs politikai oka. Anyagi oka van,simán kell a pénz kamatra. Fölvettünk egy csomó kölcsönt,ami után havonta kamatot kell fizetni az IMF-nek,Valutaalapnak,EU-nak,stb.

És ezért nem jut már roki nyugira,meg egy jó csomó dologra sem .

2011. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Na! A szomszédnak levágták a bal lábát térdből.Kőműves a szakmája. 40 %-ot kapott, ülőmunkát végezhet felkiáltással.Szerintetek?
2011. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Ez az,az emberek mindig csak a közös jóból szeretnek részesülni,a közös rosszból nem.A rokkantak java része nem rokkant,már a köznyelvi megfogalmazás is sántít: itt munkaképesség-csökkenésről van szó,ami lehet átmeneti és végleges. Nagyon sok ember az átmeneti munkaképesség-csökkenését véglegesítette különféle módokon.Erről van szó.
2011. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Sok véresszájú Fideszes káder véletlenül beteg lesz, akkor meg kéne neki a rokkantnyugdíj és olyan kicsi lesz mint a kutyagumi... Amíg egésszséges valaki nagy a pofája, de ha leesik a lábáról tényleg olyan kicsi lesz a pofája mint a kutyagumi...
2011. aug. 15. 07:26
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek abban, hogy ujra kell vizsgálni ki rokkant és ki nem, pedig távol állok a fidezstől.

És a baj az, hogy ezek az emberek akik rokkantak ugyanugy dolgoznak, csak sok pénzért feketén!!!

Aki mást mond hazudik!

Persze van olyan, aki tényleg rokkant lett és nem tud dolgozni, az maradjon is rokkant, viszont annak meg több pénzt kéne fizetni(ha lenne több pénz)

2011. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én az MSZP-re szavaztam mindig is. Ezt már ők is meg kellett volna csinálják, nem csinálták meg kényelmességből. Most viszont megcsinálja a Fidesz.

Tényleg rengeteg hintás, csaló "rokkant" van. Ezektől nem csak el kell venni a rokkantsági nyugdíjat, de meg is kellene büntetni őket. Nem szabad engedni, hogy becsapják a saját hazájukat - ezzel Neked is kárt okozva. Mások bolti lopások, kisebb csalások miatt kerülnek zár mögé, ezek pedig ússzák meg ? Börtönbe minden csalóval. Ez közös érdekünk !

2011. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

utolsó igazad van sajjos a veled ellentétesen gondolkodók 90%a azt mondaná, hogy nincs igazad, csak azért mert az mszp-re szavazol

Én a Messze állok az MSZP-től és a fidesztől is mégis meglátom bennük is a jót ha van bennnük

2011. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Látom működik a Fideszes agymosó propaganda rendesen.. (a beteg emberek ellen hangolják a társadalmat). Elég mocskos dolog!!!!
2011. aug. 15. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!