Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Fidesz politikai okokból...

Vajon Fidesz politikai okokból veszi el a rokkant nyugdíjakat?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a Fideszre nem szavaztak a nyugdíjasok, és vajon azért dönti nyomorba a munkaképtelen beteg embereket, hogy csökkentse, gyöngítse az ellenzék szavazótáborát? Itt a legtöbb az olyan 30-50 ezres nyomorszintű rokkantnyugdíj így is, amit kaptak, csak a nagyon jó káderek mentek el több százezres rokkantnyugdíjba. Még az egészségeseknek sincs munka, nemhogy betegen dolgoztassanak valakit. Embertelenség, fasisztoid elemekkel...
2011. aug. 15. 02:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Szerinted ez a képlet: MSZP = mehet a csalás és Fidesz = nem mehet ? Ezek szerint a Kérdező egész életében csalt ! Itt próbál igazolást szerezni a hitványságára !
2011. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló egy vén szar lehet, aki félti az öregségi nyugdíját a beteg-rokkant emberektől. Biztos több mint 100 ezret kap. Valószínű a Kádár rendszerben irodában, vagy egy műhelyben lopta a napot, így lett meg a nyugdíjjogosultsága. Tipikus véresszájú Fideszes!!
2011. aug. 16. 06:34
 13/34 anonim ***** válasza:

Mi a gondod avval kedves kérdező, h felülvizsgálják a rokkantnyugdíjasokat?Aki valóban munkaképtelen attól nem veszik el.De a csalók vannak többen akik tudnának dolgozni.Talán személy szerint érintett vagy?


Egyébként a 2009-es kommandós világbajnok 42 éves magyarországi rokkantnyugdíjas.A nyugati sajtó ezen csámcsogott hetekig, h a magyarok nem akarnak dolgozni és ehhez partnerük az akkori kormány aki akkora adósságot halmozott fel, h 300 év is kevés lesz rendezni.


Személy szerint ismerek legalább 50 olyan rokkantnyugdíjast aki feketén dolgozik vagy tudna dolgozni ha akarna... ha értene valamihez .

2011. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem mossa a fidesz az agyamat, mert még a szagukat sem bírom, de ha otthon össze kell húzni a gatyamadzagot, nem nézel-e széjjel, hol lehet fogni. Ez természetesen a sok közül, amit a mszp- nek is meg kellett volna tennie, de Ők összekeverték a fin gó Irmát az ingó firmával. Akkor akarták az eü-t megreformálni, mikor hanyatlott a csillaguk és akkor jött rájuk az 9öszinteségi roham, mikor már a fidesz azt is megtehette, hogy a rendszeresen melléjártak a munkahelynek és ettől függetlenül órási előnyre tettek szert. Tehát a fidesz időzítése jó volt, amit az mszp-sek -legalább is ezek - soha nem fognak megtanulni. Bájgúnárkodni a pplitikában nem lehet és nem lehet egyszerre két feneket nyalni. Ezt jól megtanulták, hiszen illegalitásból jelesre vizsgáztak Antal apjukkal egyaránt.
2011. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Elmondanám neked Te kis porbafingó kérdező, hogy a nagyszüleidet de az is lehet, hogy szüleidet is minősíted vagy bírálod mikor úgy beszélsz a nyugdijasokról, mint itt egy válaszolót illettél. Szerintem magad alá vizelnél, ha olyan viszonyok között kellene élned és dolgoznod,mint annó. Egyébként a felfogásod és a vitakultúrád is nagyon zavaros, mert a kérdés felvezetése és a válaszaid is nagyon ellentmondásosok, vagy a Te személyiséges is olyan AMILYEN. nEM ÁLLT SZÁNDÉKOMBAN MEGBÁNTANI, DE tE KEZTED.
2011. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
70%

"Azért csinálja a kormány ezt hogy akik dolgozni tudnak mert vannak olyanok akik tudnak dolgozni,azok menjenek vissza dolgozni."


Megmondanád, h o v a ?

Én még mondhatni, viszonylag egészséges vagyok, három szakmával, de munkahelyet már két éve nem ajánlanak nekem, mert állítólag n i n c s.


Először teremtsenek munkahelyeket, olyanokat is, amiben csökkent munkaképességű is dolgozhat.Azután majd zavarhatják őket dolgozni, de amíg erre nincs meg a feltétel, addig ne pattogjanak.

2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért veszi el a rokkant nyugdíjakat, mert épp erre tudja rátenni a mancsát.

Van két rokkantnyugdíjas szomszédom,az egyik sok izületes beteg, 45 évesen, járni is alig tud, sokszor még fogni sem.Szerrencséje, hogy teljesen egyedül él, de alig bírta fenntartani magát a rokkant nyugdíjból, de most lecsökkentették neki, minden különösebb indok nélkül, pedig az állapota nem javul, csak romlik.

Másik szomszéd is negyvenes, egy súlyos baleset miatt volt nyugdíjas, amiből kb 10 év alatt épült fel annyira, hogy legalább normálisan tud közlekedni, de agyilag nem százas.Én nem örülnék, ha olyan ember lenne a kollégám, aki bottal is alig bír járni, vagy agyilag nem oké.

Igen is hülyeség a beteg embert munkába küldeni.Pláne így, hogy egészségesnek sincs munkahely!

Kívánom, hogy aki a rokkanttól sajnálja azt a nyamvadt kis pénzt, ami semmire nem elég, az tapasztalja meg a saját bőrén, milyen érzés betegen nyomorogni, betegen dolgozni.

2011. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Amint már mondtam nagyjából egyet is értek addig,hogy aki alkalmas és átverte a világot azt ki kell venni és csináljon azt amit akar. De avval nem tudok azonosulni, hogy aki meg alkalmasság vált VALAHOGYAN ? -KINŐTT A LÁBA ? - azt meg visszavetik a nemlétező munka világába és olyan alkotmányos és állampolgári gondoskodás mellett, hogy innen kezdve nem érdekel a sorsod és dögölj meg, vagy élj meg ahogy tudsz . Fel van adva a labda : bűnözővé válsz előbb utóbb vagy megkeresed a lehetőségedet. De hogyan ? Két kézzel végzett mezőgazdasági munkával 4o-50 éve amikor is még nem voltak az igények ennyire elszabadulva el lehetett tengődni. Nem volt TV,rádió is vezetékes, vizdijat-és szennyvizet nem kellet fizetni, nem volt telefondij és ingyenes volt az orvosi ellátás, a gyerekek egymástól örökölték a táskát, könyvet,ruhát stb, nem kellett a központiért fizetni stb. De ennek a világnak már vége.Hozzászoktunk a szupermarketekhez és mindig nyitva van minden, tehát az utolsó pénzedet is elvásárolhatod bármikor.A civilizáció úgy megfertőzött, hogy ebből nincs visszaút. Tehát mi a teendő .Azt a több 10 ezer embert kitenni az utcára, akit azért százalékoltak le, mert belekerültek azoknak a nagy vállalatoknak a munkanélküli megoldásaként, hogy nyugodtan menjenek emberek nem munkanélküliek lesznek, hanem rokkant nyugdijaSOK. Ezért kik a felelősök? Szerintem a mindenkori politika egyetemlegesen felelős.Ezt illetve ezeket szerintem el kell fogadni és le kell nyelni.Állítom,hogy az igy lerokkantosított emberek zöme nem örült neki- és ha mellette el is ment dolgozni ,gondolom feketén,ami a nyugdijában nem érezhető ! Szerintem ezek a dolgok egyáltalán nem olyan egyszerűek, hogy egy tollvonással el lehessen dönteni, hogy hónaptól hova tartozol. Ismétlem - van a mindenkori kormánynak is politikai felelőssége amivel vagy szembe

kell nézni vagy arcul kell köpnie magát. Ebben még a mostani kormány is benne van, de vastagon, hiszen az elején Ők is alakították az átalakulást. Hát ezt esszük.

2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

HÉ!

Hapsika te tévedésben vagy. Véresszájú fideszes nincsen. Már gyerekkoromban hallaotm:, az pedig rég volt,Véresszájú komcsi.

Semmi értelme itt egymást győzködnötök. Nagyon messzire nyúlik vissza ez a mostani rossz állapot.Úgy emlékszem 1972-ben vettük,hoppá vették fel az első kölcsönt, és aztá,és aztán,és aztán....szeretem a hazámat,szánom sorsát,de ha így fizet a szavazóréteg hogy az áldozatvállalók gyilkosaira szavaz,s majd szellemi utódjára az mszp-re akkor megérdemli a sorsát.

2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Dehogy nincsen véresszájú Fideszes... itt is van pár egyed ebben a témában itt amit nyitottam...
2011. aug. 19. 02:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!