Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baja van az ún. "nemzetiekn...

Mi baja van az ún. "nemzetieknek" a Szigettel?

Figyelt kérdés
A legtöbb ország Európában, de talán a világon is mindent odaadna, hogy ilyen remek és híres fesztiválja legyen, ahova csak úgy özönlenek a külföldi turisták. Nem inkább támogatni kéne minden oldalról, ahelyett, hogy nevetséges akciókkal szabotálják?
2011. aug. 14. 14:42
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
0%
Az EU állandóan korlátozni akar minket, még olyanokban is amihez nincs joga, de ezer dologban még, nagyon bosszantó! Mindent megtesznek az erősebb EU országok, hogy a kisebb országoknak még esélye se legyen egy kicsit is megerősödni, mindig csak a saját érdekeiket nézik. (ezesetben elhappolni a turistákat tőlük)De az egész EU is kezd szétesni, én utálom az egészet.
2011. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
A hanyatló Jobbik kétségbeesetten próbálja felhívni magára a figyelmet.
2011. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

A Szigeten nincsen etnikai megkülönböztetés és gyűlölködés, a magukat nemzetieknek nevezők számára ez egyenesen szentségtörésnek minősül. Ezért hozták létre a "Magyar" álnéven futó Náci Szigetet, ahol nyugodtan lehet Mein Kampfot, náci pólókat, jelvényeket vásárolni (ahogyan az egy igazi keresztény, magyar hazafihoz illik), betépve rasszista svéd primadonna és bőrfejű

angol zenekarok hörgésére zikhájlozni, meg ordítva zsidózni...

2011. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én eleve nem értem, hogy egy zenei fesztiválból miért kell politikai ügyet csinálni. A mi gimnáziumunk cserediákokat fogadott Amerikából és Lengyelországból, most akkor ilyen alapon ez is politikai vita tárgyát képezhetné...?
2011. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%

Nekik azzal van bajuk, hogy az egyébként igen konzervatív értékrendjükbe nem fér bele a drogozás, a se.ggrészeg 15 évesek, akik azt se tudják másnap, kikkel keféltek védekezés nélkül, és a kipakolt nemiszervek látványa.

Kb. ezért.

Tessék rákeresni, hogy a "nemzeti" érzelmű emberek elég erősen hangoztatják a keresztény erkölcsöket is. Meg az erkölcsöt úgy általában.

Na, szerinted a Sziget miért nem fér bele a keresztény erkölcsökbe???


Természetesen nem azzal van baj, hogy a fiatalok külföldről jönnek, buliznak, és koncerteken vesznek részt.

2011. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
A sziget az egy nagy szar úgy ahogy van.Meghívnak mindenféle b.zi képű vén sztárt/sztárokat mint pl ez a prince (Kiváncsi vagyok hogy a 20-30éves emberek mennyire szerették a zenéjét.Mert szerintem egy 20évesnek ez a zene egy fos a csávóval együtt a 50-60évesek meg nem igen járnak szigetre.)ahelyett hogy a magyar sztárokat léptetnének fel.Például ha jól tudom Geszi Péter a saját koncertjéért nem keveset fizetett a szponzorok által.És a sziget nem a magyaroknak szól ezt mindenki felfoghatná!!!!!!!!Ha kimész a szigetre akkor kb 100emberböl 15-20 magyar a többi külföldi mert a magyar ember ilyen árakat nem igen engedhet meg magának ami a szigeten van míg a külföldi igen
2011. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"Na, szerinted a Sziget miért nem fér bele a keresztény erkölcsökbe???"


És az általuk rendezett "Magyar Sziget" belefér?


http://www.youtube.com/watch?v=ZiibS2nSncI

http://www.youtube.com/watch?v=n0jwlo-PB30

2011. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Szigetre rengeteg család megy ki, rengeteg családi program van, csak nem ezeket mutatják, meg ez nem érdekli az embereket, csak az az 1% aki zöld vasalt hajjal fetreng a földön és azt hiszik hogy mindenki olyan ott.

Persze megértem, mert soha nem voltak ott, a média pedig ezt mutatja....

Amúgy a nemzetieknek nincs bajuk a szigettel, csak pofátlanul ingyen akartak bejutni koncertezni...

2011. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:10


Persze egy egész család fog kimenni a szigetre gyerekkel meg minden mikor 12000Ft egy 1napos jegy (ami valójában nem egy nap mert 24órát senki nem fog ott lenni egész nap) 1 embernek.Plusz ha a gyerek szeretne valamit azt sem tudja megvenni 500Ft alatt és sorolhatnám.A szigetre 1000% hogy jó ha 2 család kimegy egy évben.És még a külföldiek se hinném hogy neked családostól fognak jönni.Maximum barátokkal ismerösökel

2011. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


Bírom mikor olyanok magyaráznak, akik még életükben nem voltak kint de A-tól Z-ig vágják hogy mi van ott.

Igenis tele van családdal.

2011. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!