Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baja van az ún. "nemzetiekn...

Mi baja van az ún. "nemzetieknek" a Szigettel?

Figyelt kérdés
A legtöbb ország Európában, de talán a világon is mindent odaadna, hogy ilyen remek és híres fesztiválja legyen, ahova csak úgy özönlenek a külföldi turisták. Nem inkább támogatni kéne minden oldalról, ahelyett, hogy nevetséges akciókkal szabotálják?
2011. aug. 14. 14:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Légyszi ha tele van családdal akkor írd már le hogy van az hogy a családok 90%-a azt sem tudja mit egyen jövőhónapban de a szigetre mégis van pénzük.Amúgy én nem voltam még szigeten mert szerintem egy szar fesztivál de 1-2 barátom igen és a tesóm is volt és egytől egyig azt mondta hogy szinte csak külföldiek vannak és azokból sem a családosok és szinte az összes reggel 10re már holt részeg.Meg ha mennék is minek?Hogy 60éves rég kiégett előadókat hallgassak tízezrekért?Na kösz nem
2011. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Igazából délelőtt csak alvó sátorozók és családok vannak ott sőt este 8-ig 9-ig rengeteg család van kinn bár este már valóban a tomboló fiatalok vannak hangsúlyban, de abból is a legtöbb tudja kontrollálni magát
2011. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Hát de ha sok a család akkor mondjátok már meg hogy miért azt hallani az emberek 90%-tól hogy hónap végén,elején nem tudják miből éljenek és szigetre mégis telik?


Na az meg a másik hogy a sátorozni és aludni akarok nem fizetek ki 12000Ft/nap mert akkor már inkább elmegyek egy tóhoz és ott elvagyok a családdal és nem kerül annyiba,nincs akkora zaj,őrjöngő részegek stb stb.Szóval mindenki elhiheti a sziget nem a magyarok fesztiválja inkább a külföldieké és hát a lecsúszott vén külföldi zenészeké

2011. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"gen konzervatív értékrendjükbe nem fér bele a drogozás, a se.ggrészeg 15 évesek, akik azt se tudják másnap, kikkel keféltek védekezés nélkül, és a kipakolt nemiszervek látványa. "


Mert mintha ez nem lenne megtalálható a Magyar Szigeten, a sok szkinhed között (tudom, hogy nem csak szkinek járnak ki, de akkor is)

2011. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Mert szerintem egy 20évesnek ez a zene egy fos a csávóval együtt a 50-60évesek meg nem igen járnak szigetre.)"


1. én utálom Prince zenéjét, a kinézetétől felfordulok.

2. Nem TE döntöd el, hogy kinek mi tetszik. Honnan veszed, hogy mindenki azt a zenét hallgatja amit te gondolsz?

3. 50-esek is járnak a Szigetre.

4. én már 2 éve nem járok ki, mert ÉN azt gondolom, hogy már nem érdekel. Ettől függetlenül mást érdekelhet.

(ja és baromi drága már)

2011. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Légyszi ha tele van családdal akkor írd már le hogy van az hogy a családok 90%-a azt sem tudja mit egyen jövőhónapban de a szigetre mégis van pénzük"


Azokra a családokra gondolt akinek telik. Képzeld a családok 90%-a nem feltétlenül van abban a helyzetben, mint te azt gondolod.

Úgy látom olyan ember vagy, aki bevesz mindent, amit mástól hall és azt visszaböfögi saját nézetként.

Ez ilyen egyszerű :)

2011. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Hogy 60éves rég kiégett előadókat hallgassak tízezrekért?"

De nem érted, hogy az előadók jó része nem 60 éves?

Továbbá nyilván nem hívnák őket, ha nem érdekelne senkit, még akkor is ha tényleg 60 évesek lennének.

Én például imádom a Deep Purple-t huszonéves létemre, ők pedig már 60-on túl vannak.

Nem mindenkinek a plömplöm elektronikus fos jön be...

2011. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"mondjátok már meg hogy miért azt hallani az emberek 90%-tól hogy hónap végén,elején nem tudják miből éljenek és szigetre mégis telik? "


mert akinek panasza van, annak mindig nagyobb a hangja.

Akinek nincs, az nem vernyákol hanem tesz valamit az életéért.

2011. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Mi bajotok van a magyar szigettel?

nekem a szigettel semmi bajom mert én nem megyek így véleményem nincs róla, így bajom se lhet vele.

2011. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

[link]

Nézzétek meg a videó első felét, nem csak részeg fiataloknak van program a szigeten hanem mindenféle táncok meg múzeumi kiállítások is láthatók a szigeten nem is nagyon van komolyabb zenei program 5-6 óráig

2011. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!