Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán is ugyanúgy...

Szerintetek Orbán is ugyanúgy elk*rta?

Figyelt kérdés
Tavaly a fidesz volt az egyetlen kormányzó képes párt akire lehetett szavazni, ennek köszönhető a 2/3-uk, de nagyon elrontották szerintem.
2011. aug. 6. 10:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"Egyetlen célja volt a szegényebb rétegek megadóztatása az elit számára kánaán teremtése" Nem tudom, de nehéz azt felfogni hogy annak a nyomorult 16 % - os adókulcsnak semmi szerepe nincs a meggazdagodásban? Aki beleesett a kedvező kategóriába, annak kicsit jobb lett, aki meg nagyon gazdag az eddig is az volt. Én jótékony célokra fordítom szinte az egészet, nincs ember aki ebből gazdagodott volna meg alig egy év alatt. Nonszensz.
2011. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%

Lényegében a következő években a gazdasági környezetnek lesz nagy szerepe abban, hogy az adó átalakításnak, átszervezésnek lesz-e haszna, és az mikor mutatkozik meg.

Elvileg, ha a gazdasági környezet kedvezőbben alakulna, akkor a tehetősebb rétegek az adón megtakarított "plusz" jövedelmet a termelő ágazatok, és a magyar gazdaság élénkítésére, munkahelyteremtésre fordíthatnák.

A jövő titka, hogy ez realizálódni fog-e.

Ha odaadnák a szegényeknek, akkor élénkülne a fogyasztás, és a külföldi vállalatok kivitt profitja emelkedne.

Kicsivel vastagabbat "tojna" a szegényember, jobb helyre szavazna, de ezzel nem mozdulna el a holtpontról a döglődő magyar gazdaság.

2011. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves:

"ipikus fideszes. "Azé' nem mer' azok elb@szták".

Nem előre kell menni, igazad van, mutogatni hátrafele, meg elszámoltatni, jogállamban... elszámoltatni, azért van most hétszer annyi ügyvédje a viktorkának, mint a gyurcsányéknak volt... begyöpösödött vak...."


Nem vagyok Fideszes, Jobbik szimpatizáns vagyok, de mindenkiben (aki nem Lucifer helytartója) próbálom a jót látni.

2011. aug. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!