Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem védi meg az ország...

Miért nem védi meg az ország az állampolgárokat a romák terrorizálásátol?

Figyelt kérdés
Már Budapest több utcáján nemlehet végigmenni,hogy a romák bele ne kössenek. Elképesztő,hogy már autóhitelen gondolkodok,hogy tudjak közlekedni,de olyan olcsó hitelt nem tallálok,amitt tudnék törleszteni. (mindezt azért mert mások nem férnek a bőrükbe,nagyon kemények és üttőképesek)
2011. júl. 30. 11:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Dullguy kifordítod a mondandómat. A lényeg az, hogy mindkét oldalnak sürgősen változtatnia kéne a hozzáállásán. Amíg te ilyen hévvel utálod őket, addig te se vagy jobb náluk.
2011. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%
Gyöngyöspatán három napos falunap van, de oda nem mennek szórakozni a helyi romák. Miért? Mert gyászolnak. Hétfőtől kemény munkával erdőt kell nekik telepíteni, vagy ugrik a segély. A munkához pedig nem szoktak hozzá.
2011. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen rossz tapasztalat. Engem is csak cigány lopott meg eddig. Magyar soha.Most szeressem őket? Mégis mit keresnek itt a mi országunkban? Milyen jogon várják el, hogy ingyen eltartsuk őket? Nem vagyok se komcsi, se jobboldali rasszista, de látom a valóságot és elborzaszt. A magyar állam jobban védi őket, mint minket magyarokat. Pedig a mi adónkból tudja fenntartani magát az ország, nem pedig az ingyenélő cigányokból.
2011. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
9%
Azoknak az adójából tartja fenn magát az ország, akik fizetik is. Azért nem kell minden roma embert gyűlölni, van egy réteg, amelyik kerülendő, mondhatnám úgy is hogy veszélyes, van egy másik akik az elitbe is simán benne vannak. Ők többel járulnak hozzá ahhoz hogy a nem cigány dolgozni nem akarók segélyét is fizessék, mint azok akik ennyire elvakultan gyűlölik mindet. Az ilyen cigányokkal mi a gond? Egyébként a cigányok 90 % - a magyar ajkú, csak a maradék 10 % nem. Hozzászólásaid alapján nem is csodálkozom hogy nem vagy még hitel képes sem.
2011. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Na tessék! Milyen EMBER az, aki zsidózik, cigányozik, komcsizik? Szerintem mindegyik ugyanúgy jön a világra és ugyanúgy távozik. Nem kellene különbséget tenni. Aki így gyűlölködik, annak tulajdonképpen saját magával van baja, csak nem meri beismerni. Mindenkinek joga van a munkához, az élhető élethez, de amíg ilyen kirekesztő gondolkodású honfitársaink vannak, addig ez lehetetlen. Próbálj meg türelmesebbnek, empatikusabbnak lenni. Ha hasonló körülmények közé kerülnél lehet, hogy még ennél csúnyábban viselkednél. Mellesleg nem biztos, hogy rossz helyesírásról van szó, én is szoktam elütni.
2011. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Azok akik védik,írják,hogy van köztük rendes is azok töbsége cigány csak itt magyarnak állitják be magukat."


Elárulom neked, hogy itt még Jobbikosok is szoktak cigányt védeni, írják, hogy van köztük rendes is.


Egyébként én a helyedben gázsprayre vagy önvédelmi tanfolyamra gyűjtenék, nem autóra. Vannak balhésabb helyek itt pesten is, de azért még korántsem az van, hogy autóval kelljen menni, ez túlzás...

2011. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Sajnos az ország zsidókézben van. "


"Adjon az isten"


Jézus zsidó volt te barom!


akkor mit adjon az Isten?

2011. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"kívánom nekik, hogy a szomszédjukba költözön egy 12 gyerekes cigány család"


de unalmas már ez a szöveg.

laktam 7 gyermekes purdé mellett is és sima dumával is el lehet simítani a dolgokat...

2011. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"melynek hatására a magyar munkáltatók kirúgták az eddig remekül dolgozó cigány alkalmazottaikat"


ha már ironizálni akarsz, akkor azt csináld jobban:

1. a rendszerváltásig kb. annyit dolgoztak, mint mindenki


2. mivel nem voltak képzettek (nem csak ők, magyarok közül is sokan) így elvesztették a lehetőséget a munkára


3. az elhibázott szociálpolitika és felelőtlen osztogatás mellett az előítéletesség is szerepet játszott a jelenlegi helyzetükben és elszemtelenedésükben!

Úgysem vennéd fel, még betanított munkára se, mert cigány.

Addig pedig itt ez lesz, ami most van és ennek így nem lesz jó vége

2011. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!