Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem védi meg az ország...

Miért nem védi meg az ország az állampolgárokat a romák terrorizálásátol?

Figyelt kérdés
Már Budapest több utcáján nemlehet végigmenni,hogy a romák bele ne kössenek. Elképesztő,hogy már autóhitelen gondolkodok,hogy tudjak közlekedni,de olyan olcsó hitelt nem tallálok,amitt tudnék törleszteni. (mindezt azért mert mások nem férnek a bőrükbe,nagyon kemények és üttőképesek)
2011. júl. 30. 11:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Magyarból is van ilyen, ők a romákat terrorizálják. Roma meg magyar helyett nem lehetne-e inkább úgy feltenni a kérdést: Miért nem védi meg az ország az állampolgárokat a bunkó-tirpák-bűnözők terrorizálásától?
2011. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

magyarok is szoktak ugyanúgy kötekedni.

erősebb rendőrség kell, minden bűnözőt börtönbe!

2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek veled, nagyon rossz a helyzet, nőként én is félek néha. Amikor ülök a villamoson, és körém áll 3 cigány, és elkezdenek hozzám beszélni. Ha nem reagálok, azért kötnek belém....
2011. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

""Magyarból is van ilyen, ők a romákat terrorizálják""


Ezt ugye nemgondoltad komolyan!?


A magyarok 1%a se terrorizálja a cigányokatt


De a cigányok 70-80%-a terrorizálja a magyarokat.


APRÓ KÜLÖMBSÉG.

2011. júl. 30. 12:21
 5/33 anonim ***** válasza:
22%
Én gyakran járok egy borsodi faluba, ahol a lakosság kb 40%-a cigány. Soha semmi konfliktus nem volt még, soha nem kötöttek belém. Addig meg ne várd el a cigányoktól, hogy kedveljék a magyarokat, amíg "minden cigány dögöljön"-t üvöltve megy végig a gárda kis falvakon, és amíg ilyen kérdéseket teszel fel.
2011. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
10%
ja, ésaz értelmi képességedet tökéletesen jelzi, hogy: nemgondol azt nem egybe írjuk, a külöMbség meg nem m-el van. Meg volt a 8 általános egyáltalán?
2011. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
14%
*és az, látod én észreveszem.
2011. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

Mudri lav


Áruld már el mely borsodi falvakban jártál eddig,csak mert borsodi vagyok,és jóformán az összes faluban megvan a magyar-cigány ellentét.

2011. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Engem nem baszogatnak a cigányok,igaz nem fos*om össze magam,ha hozzámszólnak és ,ha belém is kötnek megtudom velük beszélni! Ha eleve úgy szálsz fel a villamosra,hogy összeszrod magad,azt megérzik,sőt az elég sértő is számukra!
2011. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Mudri lav szerintem roma származású.
2011. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!