Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek tényleg nem dühösek...

Az emberek tényleg nem dühösek a FIDESZRE vagy cska ilyen jól működik a cenzúra?

Figyelt kérdés

Belenyúlnak mindenbe...átneveztek mindenfélét, ami maximum a táblagyártóknak jó mert nekik többmilliós bevételük van ebből...

Megváltoztatták az érettségi rendszert, amiben lehet hogy jó hogy árnyaltabb a fevételinél a pont külömbség...de én elvégeztem a 11.-et vagy egy felesleges érettségim amit előrehozottba letettem, mert félévkor behozták, hogy természettudományos tantárgynak kell lennie a választott tárgynak.


A West-Balkán ügyben eltusolták a cigány késelést, amilyet több száz szemtanu egyformán állított, a TV interjúkból kivágták a késelésre vonatkozó nyilatkozatokat.


A nyugdíjpénztárak megszüntették elvéve ezzel sokezer ember biztos nyugdiját (nem is tudom milyen tőzsdecápáktól mentettek meg ezzel akármit,(ahogy ők mondták) anyám nem tőzsdecápa...a nyugdíjpénztárral biztosította volna a pénzügyi biztonságot idősebb napjain, de most ennek is vég)

A Himnuszhoz is hozzá kellett nyúlniuk...a Nyári szünet rövidítés ötlete meg csak hab a tortán...


Nem tudom elhinni hogy senki se dühös rájuk...azt értem hogy miért nincs tüntetés...hisz már nyílt titok hogy annak idején maguk szervezték tüntetést....maguk ellen nyilván nem szerveznek...most nem tudom hogy van ez...de már minden társadalmi réteget megszívattak...az embereket ez tényleg ennyire nem zavarja?


2011. júl. 23. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, csak éppen senki nem választotta az emelt szintet, így lett egy rakás érettségizett, akik lóf.szt se tudtak semmiről, mert szabályosan átrugdosták őket "középszinten". Milyen ország az, ahol átmegy matek érettségin egy diszkalkuliás, pl? "


Téged is csak átrugdostak, ahogy látom, ha nem tudod mi a diszkalkulia, akkor minek pofázol bele? Amúgy meg teljesen mindegy mennyit és kit engednek át, ha az érettségi nem jó semmire. Nem ennek kell szűrőnek lennie, hanem az egyetemnek.

2011. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem állítom, h volt késelés, vagy ha volt is, hogy cigányok voltak meg stb."


Itt van te hülye f*asz:)

Még szöveget értelmezni se tudsz.

Nekem van annyi eszem, h nem állítok semmit, mert nem voltam ott és mondtak ezzel kapcsolatban mindent.

Hazugságokat meg megint nem állítok, h pont ott volt egy ismerősöm.

Próbálod játszani a pártatlant, hogy te nem véded a cigányokat csak szimplán az igazság meg bla bla bla, csak az a baj, h nagyon szarul csinálod.

2011. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 Pro Patria ***** válasza:

"Téged is csak átrugdostak, ahogy látom, ha nem tudod mi a diszkalkulia" - Számolási zavarok.

Hol mondtam ezzel rosszat, kedves barátom?

2011. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
Több fajtája és tünete lehet, nem pusztán számolási zavarok. Amúgy is van számológép, szóval amiatt pont semmi hátránya nincs.
2011. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
A választ megkaptam még mindig rengeteg az elvakult Fideszes....és igenis rengeteg okot felsoroltam ami miatt nyugodt szívvel lehet haragudni rájuk....én haragszom rájuk a sok apróságért (mint az hogy több reklám van a műsprpkban) a nagyobb dolgokért (hogy a tehetséges színészeknek elveszik a munkáját) az emberek adójából fizetett új táblákért amivel egyszeri munkát adtak egy gyárnak és az egész olyan embereknek ment akik megkentek valakit hogy ezt a melót ők kapják és haragszom rájuk az életemet közvetlenül befolyásoló téyezőkért mint az új érettségi rendszer, meg a közmunkakötelesség...és mivel a színház és a szinkron igazán érdekel ezzel a jövőmet is angyban befolyásolják...
2011. júl. 24. 17:24
 46/66 anonim ***** válasza:

"az egész olyan embereknek ment akik megkentek valakit hogy ezt a melót ők kapják "

Amíg az ilyen dolgokat nem tudod bizonyítani, addig ez bizony egyszerű rágalmazás.


"haragszom rájuk az életemet közvetlenül befolyásoló téyezőkért mint az új érettségi rendszer"

Szerintem is haragudni kell rájuk, hogy szeretnék visszaadni az érettséginek kicsit több értéket, mint egy vécépapír. A szemetek... nem hagyják, hogy minden hülyegyereknek érettségije legyen. Pfuj.


"meg a közmunkakötelesség"

Magyarországon általános nem akarni dolgozni. Szerintem nem előnyös tulajdonság.


"az hogy több reklám van a műsprpkban"

Ez valahogy nem tűnt fel. Sőt: a reklámokat nem lehet (sokkal) hangosabban adni, mint a műsort. A sok reklámot a kereskedelmi tévéknek köszönd, ne a kormánynak.


"a tehetséges színészeknek elveszik a munkáját"

Melyikeknek?

2011. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
A családunkban mindenki dühös a Fideszre. És miért nem csinálnak semmit az emberek? Várd ki a 2012-t. de garantálom, akkor se lesznek tüntetések (mindenki látta mire mentünk az őszödi beszéd után), ami lesz sokkal durvább lesz egy tüntetésnél. Mindenre fel kell készülni.
2011. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 Pro Patria ***** válasza:
Érdekes, hogy a jobbikosok mindig azt mondják, "majd az EP-nél, majd a választásoknál, majd az önkormányzatinál, majd jövőre" és sose mutatnak fel végül semmit, a majdból mindig csak pofáraesés lesz...
2011. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék hogy ez a sok Fideszimádó melyik társadalmi réteghez és korosztályhoz tartozik
2011. júl. 25. 17:31
 50/66 Pro Patria ***** válasza:
Valószínűleg nem a 16-17 éves Kárpátián felnőtt panelporontyok közé...
2011. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!