Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek tényleg nem dühösek...

Az emberek tényleg nem dühösek a FIDESZRE vagy cska ilyen jól működik a cenzúra?

Figyelt kérdés

Belenyúlnak mindenbe...átneveztek mindenfélét, ami maximum a táblagyártóknak jó mert nekik többmilliós bevételük van ebből...

Megváltoztatták az érettségi rendszert, amiben lehet hogy jó hogy árnyaltabb a fevételinél a pont külömbség...de én elvégeztem a 11.-et vagy egy felesleges érettségim amit előrehozottba letettem, mert félévkor behozták, hogy természettudományos tantárgynak kell lennie a választott tárgynak.


A West-Balkán ügyben eltusolták a cigány késelést, amilyet több száz szemtanu egyformán állított, a TV interjúkból kivágták a késelésre vonatkozó nyilatkozatokat.


A nyugdíjpénztárak megszüntették elvéve ezzel sokezer ember biztos nyugdiját (nem is tudom milyen tőzsdecápáktól mentettek meg ezzel akármit,(ahogy ők mondták) anyám nem tőzsdecápa...a nyugdíjpénztárral biztosította volna a pénzügyi biztonságot idősebb napjain, de most ennek is vég)

A Himnuszhoz is hozzá kellett nyúlniuk...a Nyári szünet rövidítés ötlete meg csak hab a tortán...


Nem tudom elhinni hogy senki se dühös rájuk...azt értem hogy miért nincs tüntetés...hisz már nyílt titok hogy annak idején maguk szervezték tüntetést....maguk ellen nyilván nem szerveznek...most nem tudom hogy van ez...de már minden társadalmi réteget megszívattak...az embereket ez tényleg ennyire nem zavarja?


2011. júl. 23. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
49%

"hisz már nyílt titok hogy annak idején maguk szervezték tüntetést....maguk ellen nyilván nem szerveznek.."


nem minden tüntetést a fidesz szervezett..

ne legyél már ennyire ostoba.

Voltak már tüntetések bal és jobboldaliaktól, "civilektől" egyaránt

2011. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
De egyébként a közmunka is szép kis húzás az érettségizőknek...mintha nem lenne elég munkanélküli aki azt elvégezni...nálunk a kerületben 3 középiskola van ha iskolánként kijön 80-100 érettségiző mégis hol foglyák tölteni a közmunkát?
2011. júl. 23. 18:39
 13/66 anonim ***** válasza:
84%

"hogy a Fidesz elsősorban a pénzesebb rétegeknek kedvez, akik megengedhették maguknak a tüntetést."


A mondat első felével egyetértek, de az bizony éktelen baromság, hogy csak a gazdagok tüntetnek...

Aki dolgozik az is ki tud menni egyszer-egyszer tüntetni...

2011. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
16%
miért kéne az érettségizőknek közmunkázni? keresnek maguknak munkát és kész....közmunkásra meg nyugodj meg van elég nagy szükség, csak körül kell nézni az utcán
2011. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Hát volt hogy meginterjúvolták a tüntetésen a cigányasszonyt aki elmondta hogy napi 3000-et kapnak a tüntetésért és most épp egy DVD lejátszóra gyűjtenek...Valaki fizetett nekik
2011. júl. 23. 18:41
 16/66 anonim ***** válasza:
76%

"de aki ott állt a sorban ahol történt a késelés aki látta a holttesteket...az mind azt mondta hogy késelés volt..."


Jó, meg ne haragudj, de 5-en ötfélét állítottak...

sosem fogjuk megtudni, hogy mi történt valójában, a legvalószínűbb, hogy valaki elkezdett kiabálni, hogy késelés és megindult a nép. érdekes, később már nem nyilatkoztak semmiféle késelésről azok sem, akik kivitték a lányok holttestét...

ez életekbe került.

ennyi a történet.

2011. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
95%

"Ismered a photoshoppot?

"


jó ez az tán az érv...

ennyi erővel oda lehet fotóbolttolni egy szúrt sebet is vagy akármit

2011. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
63%

A komment megírásának időpontja: ma 18:41


ez mikor és hol volt?

2011. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat aki ott volt elmondta a tévéseknek hogy késelés volt...de pont azt a két mondatot kivágták az RTL-en
2011. júl. 23. 18:45
 20/66 anonim ***** válasza:
62%
És arra nem gondolsz, hogy azért vágták ki, mert semmi bizonyíték nincs rá és csak fölösleges pánikkeltés lett volna?
2011. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!