Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek tényleg nem dühösek...

Az emberek tényleg nem dühösek a FIDESZRE vagy cska ilyen jól működik a cenzúra?

Figyelt kérdés

Belenyúlnak mindenbe...átneveztek mindenfélét, ami maximum a táblagyártóknak jó mert nekik többmilliós bevételük van ebből...

Megváltoztatták az érettségi rendszert, amiben lehet hogy jó hogy árnyaltabb a fevételinél a pont külömbség...de én elvégeztem a 11.-et vagy egy felesleges érettségim amit előrehozottba letettem, mert félévkor behozták, hogy természettudományos tantárgynak kell lennie a választott tárgynak.


A West-Balkán ügyben eltusolták a cigány késelést, amilyet több száz szemtanu egyformán állított, a TV interjúkból kivágták a késelésre vonatkozó nyilatkozatokat.


A nyugdíjpénztárak megszüntették elvéve ezzel sokezer ember biztos nyugdiját (nem is tudom milyen tőzsdecápáktól mentettek meg ezzel akármit,(ahogy ők mondták) anyám nem tőzsdecápa...a nyugdíjpénztárral biztosította volna a pénzügyi biztonságot idősebb napjain, de most ennek is vég)

A Himnuszhoz is hozzá kellett nyúlniuk...a Nyári szünet rövidítés ötlete meg csak hab a tortán...


Nem tudom elhinni hogy senki se dühös rájuk...azt értem hogy miért nincs tüntetés...hisz már nyílt titok hogy annak idején maguk szervezték tüntetést....maguk ellen nyilván nem szerveznek...most nem tudom hogy van ez...de már minden társadalmi réteget megszívattak...az embereket ez tényleg ennyire nem zavarja?


2011. júl. 23. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
31%

"jó ez az tán az érv...

ennyi erővel oda lehet fotóbolttolni egy szúrt sebet is vagy akármit"


Akkor mondok jobb érvet. A rendőrségi szóvivő azt állította, hogy nem történt késelés. Tehát egészen biztos, hogy történt!


Na ezt cáfold meg!

2011. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
88%

Azért a WB esethez hozzászólnék, hogy cigány általi késelésről SZÓ NEM VOLT. Azt megint kitalálta valami nagy cigányellenes, és mivel a háromnegyed ország az, ez azonnal tovább is terjedt. Láttad te is a képeket. Feltételezem voltál mondjuk tömött buszon vagy villamoson, vonaton. Tudod, milyen érzés, mikor moccanni sem bírsz, mert semmi hely. Ha ilyen helyzetben történik valami, ami pánikot kelt, az hullámszerűen átáramlik mindenkin és az ember ösztönszerűen menekül a veszély elől, bármi legyen is az, kitalált vagy valós (az emberek hihetetlenül hülyék olykor), és nem törődik ám a másikkal, főleg, ha nem is ismeri: átgázol az árkon-bokron-bárkin. Ilyenkor ha elesel, ahogy azok a lányok is, akkor kész, neked ott véged, széttapossák az agyvelődet, mert észre sem veszik, hogy rajtad taposnak.

Meg persze arra mindenki emlékszik, hogy említettek cigányt az esetben, de arra senki, hogy a lányoknak el volt törve szinte mindenük és eldeformálódott az arcuk.


Egyébként én például írtózatosan dühös vagyok a Fideszre. Pedig nem is rájuk szavaztam - na vajon miért? Tudtam, hogy ez lesz, de a sok birka bevette, amit mondtak. Hitler is így kezdte anno: győzzük meg az embereket, aztán uccu neki hajrá bele.

Annyi szerencsém volt, hogy pont időben érettségiztem le. Nekem csak az önállósodástól kell félnem - elköltözés, házasság, gyerekek. Lesz-e rá pénz, így, hogy Orbánbácsi szó szerint mindent elvesz tőlünk?

Harcolunk a munkanélküliség ellen? Anyját! Eddig hány embert is rúgtak ki, vagy van veszélyben? Menynit fognak eltanácsolni szeptemberben a hülye chipsadó miatt? Mennyi új munkahelyet teremtett? Kevesebbet, mint amennyit elvesz.

Legyünk családcentrikusak. Azt eltekintve, hogy a munkanélküliek tényleg egész nap a családjukkal lehetnek, akiknek megmarad a munkájuk, az többet fog dolgozni, mivel kapnak mínusz két hét szabit.

Rokkantnyugdíjasokat hívjuk már visza dolgozni, tényleg! Had ne legyen lehetősége az életerős fiatalnak! :D


Szóval a Fidesz... hogyismondjam... menjen még vissza az anyaméhbe fejlődni egy kicsit. Főleg logikára.

2011. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
35%

jót nevetek a pontozásaitokon :)

következetesség nuku, mint mindig

2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
52%

"itt is próbáljátok úgy beállítani a dolgot, mintha nem lenne semmi baj a cigányokkal. "


Ezt miből gondolod, csupán arra utaltam, hogy ott nem késeltek semmiféle cigányok.

Egyébként örülök, hogy csak ennyit tudtál hozzátenni kedves b@zdmegénhíres

2011. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:41


kiráJJJhekker, te pedig hiába trollkodsz, be lesz jelentve az összes válaszod. :)

a továbbiakban nem fogok rád reagálni.

2011. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
41%

"Ezt miből gondolod, csupán arra utaltam, hogy ott nem késeltek semmiféle cigányok."


Igen, mert te ott voltál a rokonoddal és láttad, h mi történt.

Az a baj, h te minden kérdésnél így állsz hozzá, h nem, a cigányok biztos nem.

2011. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

"Igen, mert te ott voltál a rokonoddal és láttad, h mi történt.

Az a baj, h te minden kérdésnél így állsz hozzá, h nem, a cigányok biztos nem."



Igen,. mert te ott voltál és láttad, hogy nem pánikkeltés történt..

Az a baj, hogy te minden kérdésnél úgy állsz hozzá, hogy cigány volt az elkövető

2011. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
30%

"A nyugdíjpénztárak megszüntették elvéve ezzel sokezer ember biztos nyugdiját "

Kérdezz ezzel kapcsolatban olyanokat, akiknek elfelejtett reálhozamuk gyűlni.


"A West-Balkán ügyben eltusolták a cigány késelést, amilyet több száz szemtanu "

Kettő, mint többszáz? Bezárni az összes hasonló lebujt és csókolom. Ezt megtették.


"Megváltoztatták az érettségi rendszert"

Így is kitermeltünk az utóbbi időben sok érettségizett hülyegyereket, akik csak csökkentik az érettségi nívóját. Gyakoralatilag ma már SEMMIT sem ér egy érettségi, sőt alapkövetelmény. Kár, hogy sok esetben valódi tudás nem jár érte. Hány embertől kérdezték már meg felvételkor, hogy hányas átlagot ért el az érettségin?


"átneveztek mindenfélét, ami maximum a táblagyártóknak jó mert nekik többmilliós bevételük van ebből... "

És sok embernek munkát adtak ezzel.


"a Nyári szünet rövidítés ötlete meg csak hab a tortán"

Ha már egyszer nem volt jó a nagyival lakni, "mert az milyen már" (lakáshitel), és a 10 éves kortársaidat nem tudják a szülők hová tenni, akkor nem jönne nekik rosszul, ha kevesebb időt kéne megoldani.


"Nem tudom elhinni hogy senki se dühös rájuk"

Itt a GYIK-on elég sok szájhőst találsz, aki írásban és szóban dühös rájuk. De amikor "tenni, tenni kell", akkor otthon ülnek a valagukon, mert az a kényelmes.


"hisz már nyílt titok hogy annak idején maguk szervezték tüntetést....maguk ellen nyilván nem szerveznek"

Ezzel tulajdonképpen azt állítod, hogy egyedül a Fidesz képes ebben az országban bármit is véghez vinni? Nos... Jelen pillanatban nem állsz messze az igazságtól. Sok pofázó van, aki szerint így vagy úgy jobb lenne. De még egy értelmes, valamirevaló tüntetést sem képes senki más összehozni. Szar egy olyan országban élni, ahol egy párt van, aki tud tenni bármit is (más kérdés, hogy kinek jó az amit tesz).


"de már minden társadalmi réteget megszívattak...az embereket ez tényleg ennyire nem zavarja?"

Amíg van a tévében adás, addig szarnak rá.

2011. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 Pro Patria ***** válasza:
7%

"hisz már nyílt titok hogy annak idején maguk szervezték tüntetést....maguk ellen nyilván nem szerveznek.." - Persze. Lefizettek több százezer embert.


"Belenyúlnak mindenbe...átneveztek mindenfélét" – Hát ezért aztán tényleg kivégzés járna nekik!

Nem értem, miért siratod a szocializmus alatt átnevezett helyek EREDETI nevének visszaállítását, mint pl a Széll Kálmán tér.


"Megváltoztatták az érettségi rendszert, amiben lehet hogy jó hogy árnyaltabb a fevételinél a pont külömbség..." – Ja, csak éppen senki nem választotta az emelt szintet, így lett egy rakás érettségizett, akik lóf.szt se tudtak semmiről, mert szabályosan átrugdosták őket "középszinten". Milyen ország az, ahol átmegy matek érettségin egy diszkalkuliás, pl?


"A West-Balkán ügyben eltusolták a cigány késelést, amilyet több száz szemtanu egyformán állított, a TV interjúkból kivágták a késelésre vonatkozó nyilatkozatokat." – Ott voltál? Bizonyíték? Kurucinfó?...


"A nyugdíjpénztárak megszüntették" – Mármint azokat, amiket anno ugyanígy "erőszakkal" vezettek be?

"elvéve ezzel sokezer ember biztos nyugdiját" – Mert aztán a magánnyugdíjpénztárak a megbízhatóságukról voltak híresek:)


"A Himnuszhoz is hozzá kellett nyúlniuk..." – Nem nyúltak hozzá. Ugyanaz a szövege és a dallama is, mint volt, csak egy hanggal lejjebb.


"Nem tudom elhinni hogy senki se dühös rájuk..." – Semmi olyat nem mondtál itt, ami okot adna erre.


Persze, mindig kell valami miatt elégedetlenkedni. Szerezz egy barátnőt, attól majd lenyugszol.

2011. júl. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
67%

"Milyen ország az, ahol átmegy matek érettségin egy diszkalkuliás, pl?

"


Közép-európai

2011. júl. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!