Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szélsőséges az, aki a...

Miért szélsőséges az, aki a cigányságot munkára akarja fogni, és kikényszeríteni belőlük, hogy ne állat módjára éljenek? (Bocs az állatoktól, még ők is igényesebbek a környezetükre)

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:40
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
12%
Félreértettél szerintem is dolgozniuk kéne és rendben tartani a környezetüket, de ehhez az kéne, hogy valaki hajlandó legyen dolgoztatni őket és legyen megélhetésük én az ellen tiltakoztam, hogy sértegették a roma felszólalót mert nem tudott helyesen írni, sokkal egyszerűbb nekünk megtenni az első lépést azzal, hogy nem ítéljük el őket első látásra csak azután ha nem is próbál munkát keresni és hasonlók
2011. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%
Barcsak egyetlen egyszer dolgoznal ugy mint ahogy az en csaladom.Te meg aki probalsz segiteni hagyad hiszen ez egy patkany,de azert koszonom az igyekezeted.De hiaba irom neki hogy adja meg a Nevet es ahol lakik mondja meg nem meri.
2011. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

"Félreértettél szerintem is dolgozniuk kéne és rendben tartani a környezetüket, de ehhez az kéne, hogy valaki hajlandó legyen dolgoztatni őket és legyen megélhetésük"


Az a baj, hogy a végzettséget nem igénylő szakmákban nincs annyi hely. Ráadásul sokan nem is dolgoztak rendesen életükben: megértem a munkaadókat, ha bizalmatlanok. Én rendesen jártam suliba, de amikor az első munkahelyemen közölték, hogy az éves szabadságom 20 nap, és a feléről a munkáltató dönt, majdnem elbőgtem magam. Nehéz ezt megszokni, annak aki soha nem járt sehová időre, annak még nehezebb. És megértem azt a vállalkozót, akinek a családja megélhetése múlik a vállalkozása sikerén, hogy nem szociális munkásként népnevel.


Az a fontos, hogy a most felnőtteket közmunkásként visszavezessék a munka világába. Az ország úgyis olyan mint egy szeméttelep, van mit csinosítani rajta. Ők meg ne panaszkodjanak, iskolázatlanul gyárigazgatói állást akarnak talán, vagy elég a főkönyvelői poszt?

A gyerekeik megszokják hogy idő van, menni kell anyának és apának dolgozni, neki meg az iskolába TANULNI. Aki tanul, abból lesz valami.

De a hócipőm tele van amikor sírnak-rínak, hogy a gyereknek be kell járni az iskolába, utána meg azért, hogy nem kap munkát mert nincs végzettsége.

2011. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
84%

Az a cigány és fehér aki dolgozni akar az most is keres munkát és dolgozik.

Aki nem akar az most sem keres munkát. Ez a helyes alapállás. Nekem és a társadalomnak sincs szüksége megélhetési bűnözésre, megélhetési politikusra és megélhetési jogvédőre. Lehet toleranciát emlegetni de ez legfeljebb a törvényesség határáig terjedhet. Nincs helye diszkriminációnak még a pozitívnak sem. Minden joghoz tartozik kötelezettség. Valamit valamiért.

Aki olyan bunkó, hogy a padlóra köp azt meg kell büntetni.

Egy tény: nem lesz segélyezés ahogy eddig volt. Koraszülött rendőrnyugdíjasok sem fognak ezentúl a mi pénzünkön henyélni.

A lumpenség. a parazitizmus nem kulturális vagy emberi jogi kérdés, hanem bűnügyi.

2011. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
76%
Vannak romák akik keresnek munkát csak nem találnak, gondolom te városban élsz és nem nagyon hallottál még a zsákfalu kifejezésről de bizony léteznek ilyen falvak Magyarországon ahol a 80 lakosból 10-nek van munkahely a többinek meg el kéne költöznie vagy ingáznia a munkáért amit nemigen tud kereset nélkül, amúgy meg van olyan rendőri és tűzoltói beosztás akik igenis megérdemlik a nyugdíjat persze nem a közlekedési rendőrt vagy a diszpécsert értem ezalatt
2011. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
94%

Valamelyik idióta azt kérdezte, hogy miért kell a cigány gyereket büntetni, ha romának születik.

Én még nem láttam olyat, hogy cigány gyereket megbüntettek volna azért mert cigány. Azt már láttam, hogy pofán verték, mer a villamoson lopni próbált. De fehér bőrűt is aki késsel

vagdalta az üléshuzatot a buszon.

Ennyit az rasszizmusról.

2011. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09


Teljes mértékben gyetértek

2011. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

"De ezét tartunk itt, mert vannak ilyen hülyék mint ti, akik jaj szegények... "


szerintem azért tartunk itt, mert a sok okoska fajgyűlölő miatt a liberális kormányzat túl szabad pórázra engedte a cigókat. Így volt mire hivatkozni (rasszizmus), tehát ezért tartunk ott, ahol tartunk. A cigányok meg szépen elkanászodtak.

2011. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

A válasz írója 30%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:27


ezt itt ne. ne parasztozd le a magyarokat.

emiatt kapjátok a sok mocskolódást, lehetne annyi eszed, hogy higgadt maradj, ez csak egy fórum...

2011. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

"De hiaba irom neki hogy adja meg a Nevet es ahol lakik mondja meg nem meri.

"


mert nem ez az elintézési módja a dolgoknak

az interneten mindenki nagy legény

de ezekkel a beszólásokkal, csak a sztereotípiákat erősíted.

2011. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!