Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szélsőséges az, aki a...

Miért szélsőséges az, aki a cigányságot munkára akarja fogni, és kikényszeríteni belőlük, hogy ne állat módjára éljenek? (Bocs az állatoktól, még ők is igényesebbek a környezetükre)

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:40
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
72%

na még egy fa*szfej:)

Igen, és azt is elárulnád nekem, h miért kell összeszurkálni az embert?50 késszúrással?meg agyonütni?

Az ilyen barmok beveszik ezt a dumát, de akinek van agya az nem.

2011. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
28%
Amugy az elozot en irtam es a pelda nem pelda volt,mert meg tortent.Es azt mondjatok hogy nem a borszin alapjan dontotok?Akkor miert latok olyan embereket akiken fekete bakancs van feher cipofuzovel es meg hozza kopasz?
2011. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
61%

17:32


Sokan vannak, akik vettek már fel cigányt dolgozni. A fizetés után meg nem látta... Amelyik vállalkozónak volt pár negatív tapasztalata, az kétszer is meggondolja, hogy utána kit alkalmaz. És bizony vannak tisztességes cigány vállalkozók, akik szintén csak magyarokat alkalmaznak.


Amúgy meg nemcsak a cigányokat diszkriminálják: a 40 felettieket és a kisgyerekeseket is. Ez utóbbiakat nem véletlenül, hiszen sokan közülük gyakran mennek betegszabira a gyerekek miatt, rohanni kell oviba/anyák napi ünnepélyre, stb. Én meg hiába bizonygatnám ha állást keresnék, hogy van nagyi, és az elmúlt 5 évben összesen 2 napot hiányoztam gyerek betegsége miatt.

2011. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
52%

17:32 Örülök, hogy van végre itt egy cigány, aki kiáll az igazáért, végre valaki aki képviseli a másik oldalt! Teljesen igazad van, gyakran járok vidékre, és pontosan látom, milyen nehéz a helyzetetek. Szerintem járj gyakrabban az oldalra, mert elég sok itt a rasszista, hátha tudsz változtatni az álláspontjukon, bár ezt kétlem, de legalább megpróbálod!A százalékokkal meg ne foglalkozz!

Előző: gondold végig, amit írtál, azért nem minden cigány késel, ez durva általánosítás!

2011. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
(Latjatok magatokat mik vagytok nem a romak)?HAT EZERT!!!!!!!!
2011. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
63%
EZ meg a másik vicc, h a cigány vállalkozó is inkább magyart foglalkoztat, mert tudja milyen a cigány:D
2011. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
24%
Koszonom ez jol esik,en vagyok a roma aki ki all a tobbiekert,es tudom hogy sok a rasszista.Amugy egyaltalan nem magamert allok ki hanem masokert.Miert csinalom nem tudom,talan azert mert unom hogy fojton alaznak.Csak azt kivanom az ilyen embereknek hogy erezek azt amit en.Azt erezek hogy te rossz vagy te annak szuledtel.De nem ezt hanem hogy ezt a batyaval ereztetik sokkal rosszabb mint ha te erezned.Legszivesebben letepnem annak az embernek a fejet aki meg csak roszul nez is ra!!!!!
2011. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
8%
Amugy meg miert utaltok minket?Tegyuk fel minden ember dolgozna a romak kozul.Akkor kiket utalnatok?
2011. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
81%

"Amugy meg miert utaltok minket?"


Mert rohanok a munkahelyemre, a béremből levonnak egy csomót, a lakást hitelre kapom, a gyerekeknek sokba kerül az "ingyenes" oktatás, erre ott egy népcsoport, aki nem dolgozik, de panaszkodik hogy kell lakás, pénz, üvöltözve elém áll a sorban, az általam befizetett adóból vásárol chipset meg kólát amikor én meggondolom, hogy miből mennyit vegyek, a gyerekeik üvöltözése miatt az enyém nem tud tanulni és még a cuccainkat is ellopják. Hát ezért.


Tessék egy kicsit halkabban élni, beállni a sorba, tisztán tartani az udvart, az iskolában odafigyelni (egyáltalán bejárni!!!), és ha az illető cigány tiszta, tanult, akkor lesz majd állása is.

2011. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, meg mondanád mit tehet az a gyerek, aki romának született, arról, hogy roma? Őt miért kell büntetni? Erre sose érkezik válasz.
2011. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!