Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézi valaki a hőmérőt most az...

Nézi valaki a hőmérőt most az ATV-n? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

A Havas Henriknek indult új műsora.A cigány integrációról, meg ilyen témákról van szó.Azt hittem hogy valami nagy durranás lesz és rádöbben néhány ember, hogy mit is gondol az átlagember.Azt is hittem hogy két teljesen eltérő véleményű embert hívnak be vitatkozni.Erre behívják Kaltenbach Jenőt, volt kisebbségi ombudsmant és Farkas Flóriánt.Aztán Léderer Andrást, meg még valakit.

Hát az elején lehetett tudni és Havas is megmondta, hogy itt nagy ellenérvek nem lesznek.Ez egy nagy túró.

Ennyi erővel behívhatnák Orbán Viktort és Szijjártó Pétert

vitatkozni arról, hogy mennyire kormányoz rosszul az MSZP.


2009. ápr. 3. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem, de azért az nyílt titok, hogy az ATV az "mszp-tv", a Hír tv meg a "fidesz tv". Sohasem fog elhangozni, hogy cigánybűnözés. ( és _én_ nem vagyok rasszista, nem olyan felhanggal írom)
2009. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Havas-műsoroknál nem az elején kell minőségre számítani. Lehet, hogy idővel beindul az öreg.
2009. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, a vége felé egészen korrekt volt a Havas.A többi csak ugyanazt a semmitmondó, liberális dumát szajkózta.
2009. ápr. 3. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
A havas hugót kéne meghőmérőztetni egy romával.Tudod mi a hőmérője...
2009. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokat már Hitler is integrálni akarta. Sikertelenül. ŐŐŐŐ, ja az más volt :)

Szóval: nem nekünk kell megpróbálni a társadalmunkba beépíteni. Ez 700 év alatt még eddig nem sikerült, miért pont most sikerülne? Ha itt akarnak élni, akkor nekik KELL (nem kéne) változniuk, néhány elvüket feladni. Ugyanis azok nem civilizáltnak mondott embernek valók. Mi meg itt annak valljuk magunkat.

2009. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Az azért nem igaz, hogy nem voltak a társadalmunk része. Sőt. Nagyon is azok voltak. És egy részük máig is az - lásd: muzsikus cigányok. Régen meg a vályogvetők pl. Régen dolgoztak, és tudták, hol a helyük.

Csak mióta jött ez a fene nagy amcsi gettózás, meg a kisebbségvédelem, ők is azt hiszik, hogy feketék.

Van helyük, mert a többségük "jómunkásember".

Csak ezt elfelejtették.

2009. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!