Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem teszi szóvá Magyaror...

Miért nem teszi szóvá Magyarország a délvidéki vérengzéseket (1944/45) nemzetközileg?

Figyelt kérdés
Még ma is élnek olyanok szerbiában,akik részt vettek ezekben a vérengzésekben!
2011. júl. 15. 13:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%
A dédnagyapám gyilkosainak leszármazottaival? Kicsit fura szituáció lenne, nem tagadom, de igen, mert nekik semmilyen felelősségük nincs a dédnagyapjuk 70 éve elkövetett bűneiért. Azzal, aki megölte a nagyapámat, nem innék, de a 4. generációs leszármazottaival miért ne tehetném meg? Mit tettek ŐK, hogy ami ellenem irányult?
2011. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

Most írtam le hogy a szerbek már sokkal többet ártottak

a magyaroknak!

Pl: Rákóczi szabadságharc, 48 szabadságharc , szerb merénylet, első világháború, második, napjaink!

2011. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%

A szerb vérengzések is szóvá voltak téve, alig 2hete a Duna tv-n.

Hogyne élnének szerb katonák akik kiverték a nőkből a gyereket, meg le lettek sz*patva.

Már nem fognak ülni soha amiért gyilkoltak ok nélkül, szóval tárgytalan ez az egész.

2011. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%

válasz írója 74% ban helyes válaszokat ad.


Miért nem költözöl Szerbiába meg nézném hogy a helyiek mit szólnának a hozzá lásodhoz a szerbek biztos meg dicsérnének

2011. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

Hidd el, éltem már külföldön, külföldiekkel együtt is, és sokszor beszélek ilyenekről velük. Vannak páran, akik ideológiából ítélkeznek, pl. szerb, akkor biztos, hogy egy gyilkos, ha román, akkor egyből utál, ha szlovák, akkor meg egy otthontalan gumó, de ha az ember az embereket akarja megismerni, akkor nagyon sok jót kaphat ezektől az emberektől. Add meg nekik a tiszteletet, és te is megkapod tőlük.

És voltam már Szerbiában, lementem egészen Belgrádig, sose volt bajom a helyiekkel.

2011. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

Abban az egyben igazad van hogy embert kel nézni nem a nemzetiséget.

De mi van ha ők kezdik pl le hülye magyaroznak vagy csak magyarul beszélek nem a magyarok kezdték hanem mindig ők!

2011. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%

Mindig kettőn áll a vásár. Ahogy vannak, akik vakon elítéli a magyarokat, úgy a magyarok között is van, aki vakon elítéli a szerbeket (lásd a kérdezőt). Ezekkel nem lehet mit kezdeni, de az csak ront a helyzeten, ha mi is hülyeszerbezünk...


Ezért mondtam azt, hogy érdemes leülni egy fröccs mellé, és elbeszélgetni velük, hátha javítasz az átlag magyar megítélésén az átlag szerb szemében. Ők meg majd megmondják a "hülyemagyarozó hülyeszerbnek", hogy nem minden magyar olyan hülye ám... (pár száz éven keresztül együtt éltünk, most minek veszekedni)

Ma meg már illik megtanulni más nyelvet is, nem csak a magyart. Nagyon kevesen vagyunk, nem mi fingjuk a passzátszelet, angolt már tőlünk is megértik. Ha meg nem értik, akkor előjön az alapszabály, hogy "részegen az ember a föld minden nyelvét folyékonyan beszéli" :)

2011. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos igaz, hogy az átlagszerb még egy átlagmagyarnál is sovinisztább és több komplexusa van. Sajnos ilyen ez a Kelet-Európa, elég elb@szott egy régió, pedig ha mondjuk 200 éve béke lenne itt, a világ legjobb és legérdekesebb helye lehetne.
2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

A szerb egy primitív barbár csürhe. Ahogy már előttem leírták 1848-ban is fűrészeltek ketté magyarokat szó sem volt itt megtorlásról. Pusztán a magyarok elleni gyűlöletüket élték ki. Az újvidéki razzia meg nagyon is jogos volt a katonákat kitüntetni kellet volna nem megbüntetni. Sosem fogom megérteni hogy egy magyar miért védelmez olyanokat akik pár évvel ezelőtt még magyarok százait fejezte le pusztán magyarságuk miatt.


Az eset bosszúért kiállt a földig kell rombolni Szerbiát, ki kell utasítani Magyarországról a szerbeket meg kell mutatni hogy a Balkánon ki az úr a háznál. Egy átlag szerb a földel tenné egyenlővé Magyarországot. Ezzel szemben mi őket sajnáljuk, védelmezzük. És mielőtt kapnám a lehurrogásokat egyetlen szerbnek se eshetne bántódása mivel a magyar nép ezer éves becsületét nem szabad bemocskolni. Mellesleg jóval felettük állunk mutassuk meg nekik hogy lehet ezt így is.

2011. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%

Van aki hőbörög, van aki cselekszik.


Ha magyar vagy és elmúltál 18 éves, akkor egy jó ügyvéddel elmehetsz a hágai Nemzetközi Bíróságra és beadhatod elképzelésedet! Ehhez tények (pl.: nevek), tanuk kellenek és részedről sok pénz. Ha a vérengzők közül még él valaki, akkor nagy esélyed van rá, hogy elítélik.


A "vérengző" leszármazottja miatt nem kell háborogni, mert az "atya bűneiért a fiú" nem büntethető! Mert én sem tudom, hogy melyik ükapám lehetett nem kívánatos személy a magyarságban és követhetett el bűnt.

2011. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!