Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van kozuletek olyan aki...

Van kozuletek olyan aki 2010be az Szdsz-re szavazna? Es ha igen miert?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 23:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

90-ben hiba volt, 2006-ban már bűn.


2009, 2010: Csak a Jobbik!

2009. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
30%

Mi is a liberalizmus előnye:

korcsosodó nemzeti öntudat

az egekbe emelkedő bűnözés

a nemzet államok eltörlése

a társadalom aljarétegének támogatása(cigányok,férfi végbélturkálók)


és sok más hasonló előny:))

2009. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Valaki elmondaná nekem lécci most az SZDSZ komolyan "gyógyítani kívánja a melegeket? Naneeee, ezt nem akarom elhinni.

Én pszichológus vagyok, pontosan tanultuk, hogy valóban egy kimutatott géncsoport adja a hajlamot, szóval aki pl. pszichológusként úgymond ennek a gyógyítására vállalkozik, az csak a pénzért teszi, és kitagadnám a szakmából. Éppen arról van szó, hogy ebben az elutasító baromira fejlett undok társadalmunkban erősíteni kell az önérzetét, hogy "fenn tudjon maradni" melegen is.


De most komoly ez az egész? Csak mert nem akarom elhinni, hogy valaki 2009-ben ilyet írjon ....


Liberalizmus pedig evidens, mégis ki mit szeretne? Diktatúrát kínai mintára avagy ???

2009. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!