Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van kozuletek olyan aki...

Van kozuletek olyan aki 2010be az Szdsz-re szavazna? Es ha igen miert?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 23:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
52%

Mi is úgy tanultuk, hogy a Volga mellől jöttek a magyarok, te nem?


Ha nem vetted volna észre, az csak a kérdező kigúnyolása volt kezeljünk mindenkit egyformán alapon.

2009. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

SZDSZ-re nem.

A választási vagy a néhány hónapos ígéreteitől is messze van. 1,5év zsebtömést választja az ország érdekeivel ellentétesen.

2009. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
76%

Szívem szerint szavazni sem mennék el... Nevetségesek a kispártok, főleg a Jobbik (amit akár Baliknak is nevezhetnénk, aki nem elvakult tudja miért). Tudom sokaknál ez kiveri a biztosítékot, de majd megnyugszanak... Persze agresszív fröcsögő kommenteket lehet írni, az is minősít.

Se az MSZP-SZDSZ-re, se a Jobbikra nem szavaznék, még akkor sem, ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Az MDF meg tudjuk hová tart.

2009. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
SZDSZ már nem létezik. Már a párttagok is sorra lépnek ki - már aki normális értékrendű liberális. Szerintem akinek van esze és nem járatta még le magát az országos politikában, az átmegy az LMP-hez. Bár ott sincs szükség mindenkire.
2009. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%

LoL

normális értékrendű liberális :D


Nem is tudtam, hogy ilyen is van.

2009. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam , hogy minden cigany, zsido buzy es drogos huzzon el , hanem csak a ciganybunozok , az orszagot tonkrebaxo zsidok , a drogot legalizalni akaro kabszeresek valamint azok a buzyk akik gyerekek elott vonulnak fel es gusztustalankodnak az utcan. AKi normalis tud elni es viselkedni es nem teszi tonkre masok eletet az maradjon nyugodtan :)
2009. ápr. 1. 23:10
 27/33 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Bocs, akkor egyetértünk!

2009. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább az MDF-re szavazok, eredetileg SZDSZ-es voltam. De ha esetleg a választókerületben kiesne az MDF, akkor szavaznék az SZDSZ-re. Az MSZP-re nem tudok szavazni, mert - bár a politikája nem ellenszenves - van még ott túl sok ember, aki túlságosan kötődik a régi rendszerhez. A FIDESZ-re sem tudok szavazni, mert nem határolódik el a szélsőjobbtól.
2009. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem határolódik el, mert egy szélsőjobboldali izraeli párt a testvérpártja. Azért nem. És azok igazi szélsőségesek.

Ha te a jobbikra gondoltál, akkor az nem az.


Mondjuk Novák Elődnek elég szélsőséges feje van.

2009. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
55%

Azért poén, hogy egyetlen ember válaszolt érdemben a kérdésre, az is 0% :D

Intelligencia a köbön.

2009. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!