Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van kozuletek olyan aki...

Van kozuletek olyan aki 2010be az Szdsz-re szavazna? Es ha igen miert?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 23:34
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
72%
Egy frászt.
2009. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Az ki van zárva.
2009. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%

Miért... olyan aranyos manipulátor szemita törpepárt! Hát nem jó amikor a kisebbség ugráltatja a többséget? Én szeretnék még egy két milliárd dollárnyi államadósság-növekedést, homokosokat masírozni a Kossuth tér előtt, és marihuánát termeszteni az Erzsébet téren! Illetve roma rendőröket is! :)


Persze, csak cinikus voltam, ebből is leszűrhető a válaszom.

2009. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Eddig se csináltam ilyen butaságot, ezután se fogok. (sajnos vannak egy páran, akik igen)
2009. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerintetek lesz olyan választókörzet, aki rájuk vagy társukra fog szavazni? Akkor majd a többség letarolja őket. Szerintem a budapesti bázisát is el fogja veszíteni az SZDSZ.
2009. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Hogy közülünk ki szavazna rájuk? A pedofilok, a homokosok, a kampos oruak, meg pár elbutitott libsi.
2009. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%

07:46!

Fogd vissza magad kicsit!

és nem a politikai jellege miatt, hanem egy kis civilizáció szorulhatna beléd, főleg a melegek utálata cseszte ki a biztosítékot nálam ... döntsd már el! Előre vagy hátra? Fejlettebb ny-i típusú demokrácia és ehhez méltó mentalitás avagy a sötét kelet?

Megnyugtatlak, a te köreidben is vannak melegek, max nem tudsz róla, mrt aki ilyen fafejű, azokat tudod messze elkerülik.


Valóban manipulátor a párt, na de

1, melegek most is vannak, és mit akarsz? netán eltörölni őket?

2, cigány rendőr most is van .... ehhez no comment

3, intelligencia-szintedet meg valahogy emeld egy kicsit!


Ezek után a válaszom : NEM, hacsak kényszerből nem, mert nem lesz más .... úgy értem más aki szóba jöhet ..

2009. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Egy ismerősöm sem szavaz rájuk.

Mi a Jobbikra szavazunk.

2009. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Én biztosan nem, de nem is tettem ilyet soha. Szerintem lesz pár pártvallásos SZDSZ-e aki az Orbán Viktor ellen van beoltva és az SZDSZ-re szavaz de ez nem baj, demokrácia van, mindenki arra szavaz akire akar.
2009. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%

10:12

Jaj. Fogd vissza magad. Jaj.

A b**i akkor is b**i. Még ha az oldal automatikus szűrője nem engedi át, akkor is.

Előre vagy hátra?

Nézd meg a nyugatot. Anglia, Franciaország, Németország. Tele van szeméttel, a haladás szemetével. Egyre rosszabb. halálra itélték saját magukat.

vagy ott van Amerika. Kivülről szép, habár mostanában kezd csúnyulni, de belülről rohad. Vagyis már rohadt. A nyugati civilizáció haldoklik. vagyis a haldoklás jeleit mutatja. A fehér ember kihalóban van, a saját hülyesége miatt.

Kell ez nekünk? Kell ez Neked?

Miért lenne a kelet sötét? Nem ott kel fel a Nap? A Kelet nem sötét. Kína egy kicsit nagyon vörös, de könnyen megoldható.


Biztosan vannak az én köreimben is b***k. Csak normálisak és senkinek sem tűnik fel. Nem mutogatja magát az utcán, nem harcol a pozitiv diszkriminávióért. Idegenkedek tőle, ez természetes. De nem rugdosom fejbe, nem gyújtom fel. Mert normális.


1. Vannak most is. Nem eltörölni kell őket, inkább meggyógyítani. Mert betegség, és gyógyítható. Csak nem reklámozni kellene. Ez a baj velük. Érted?

De tudom emberi jogok, szabadság. Nekik is ugyanolyan joguk van hozzá. De nincs. Mert aki retkes b**i és mutogatni akarja magát, az mutogassa magát a sörétes előtt. A normális bu** elfogadja, hogy ő más, és tudja, hogy ugyanolyan jogai vannak, min egy rendes embernek. Nem akarja magát mutogatni, mert tudja, hogy nem természetes.

2. Cigány rendőr most is van, de annak legalább érettségije is van. Meg az csak származásilag cigány, nem viselkedésileg. Ja, hogy te pont a származásra gondoltál? Az kit érdekel? Csak a zsidókat meg a nácikat.

3. Mindenki emelhetne egy kicsit az intelligencia szintjén. Te is, Én is. Az egész országra ráférne.

Ha ezen nem tud emelni, akkor meg emeljen fegyvert végre.


Én sem szavaznék soha az Szdsz-re. Nem érzem magam elég szélsőségesnek hozzá.

2009. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!